Chcete balkón v alpském stylu? Bavorské sloupky to vyřeší hned

Uděláte-li si výlet do nějaké alpské vesničky v Bavorsku nebo Tyrolsku, potkáte tyto zdobné balkonové prvky prakticky na každém kroku. Masivní a bohatě zdobené dřevěné sloupky jsou jedním z hlavních poznávacích znaků horských chat a venkovských usedlostí v Alpách. Nyní si můžete podobný luxus dopřát i na své české chatě nebo chalupě.

 

10 druhů bavorských sloupků

Bavorské balkonové sloupky vyrábíme z pečlivě vysušeného a dohladka zhoblovaného smrkového dřeva. Naše základní nabídka zahrnuje celkem deset různých druhů. Jednotlivé druhy se liší jednak rozměry, ale také umístěním zdobení. Na výběr jsou bavorské sloupky s třístranným a čtyřstranným frézováním. V případě zájmu je možné dohodnout se na zakázkové výrobě bavorských sloupků. Naše firma je vybavena vlastní truhlářskou dílnou a s realizací nadstandardních zakázek máme bohaté zkušenosti. U bavorských sloupků dokážeme pružně měnit rozměry a umístění ozdoby, nicméně vzor zůstává stejný. Ukázku našich bavorských sloupků si můžete prohlédnout ve fotogalerii Balkony na našich webových stránkách.

 

Není radno nechávat bavorské sloupky bez ochrany

Při běžné objednávce dodáváme bavorské sloupky bez povrchové úpravy. To znamená, že mají původní barvu použitého dřeva. V případě zájmu je samozřejmě možné nechat si bavorské sloupky natřít libovolným ochranným nátěrem z naší nabídky. K povrchovým úpravám dřeva používáme na základě letitých zkušeností barvy na dřevo Xyladecor a Herbol, které jsou dostupné v mnoha různých variantách a barevných odstínech. Ochranným nátěrem se jednak zkrášlí vzhled bavorských sloupků, ale hlavně prodlouží jejich životnost a ochrání je před klimatickými vlivy, hnilobou a různými škůdci.

  • img6002
  • img6005
  • img6006
  • img6008
  • p1010467
  • podpera

Aktuality

Archiv aktualit