Dřevěné ploty pro vaši zahradu

Co všechno dokáže takový dřevěný plot? Jasně ohraničuje váš pozemek, pomáhá na zahradě vytvořit trochu soukromí, brání nezvaným lidským i zvířecím hostům, aby se vám volně procházeli po zahradě, slouží jako opora pro popínavé rostliny apod. V neposlední řadě dřevěný plot dotváří celkový obraz vaší zahrady.

 

Plotové plaňky a sloupky

Jednou z možností, jak si oplotit zahradu, je použít pro tyto účely plotové sloupky nebo plotové plaňky. Vyrábíme je z pečlivě vysušeného a dohladka zhoblovaného jehličnanového dřeva. Plaňky i plotové sloupky vyrábíme v několika různých variantách. V nabídce najdete například plotové plaňky se špicí, s úkosem nebo i plaňky z kulatiny apod. Plotové sloupky vyrábíme celkem v osmi různých variantách, přičemž ke všem typům si lze přikoupit jedno ze tří ozdobných zakončení. Navíc díky tomu, že je naše firma vybavena vlastní truhlářskou dílnou, můžeme pro vás vyrobit plotové plaňky i sloupky na zakázku podle vašich vlastních přání a návrhů.

 

Plotová pole a dílce

K oplocení zahrady ale nemusí sloužit jen plotové plaňky nebo sloupky. Můžete si vybírat také z naší bohaté nabídky nejrůznějších plotových dílců a plotových polí. Najdete tu čtvercové, obdélníkové a jinak tvarované plotové dílce v různých velikostech a s různými dekorativními prvky. Některé jsou s celodřevěnou výplní, jiné s ozdobnou mřížkou apod. Plotová pole lze také využít jako zástěnu proti větru a slunci nebo pro vytvoření soukromého místa v zahradě. Podobně jako u plotových planěk a sloupků se lze i u plotových dílců domluvit na zakázkové výrobě. Součástí naší nabídky jsou také plotová pole s pevným dřevěným rámem a kari sítí.

 

Natřený nebo nenatřený plot?

Některé plotové dílce a plotová pole z naší nabídky jsou již předem ošetřeny tlakovou impregnací. Většinu sortimentu ale dodáváme v základním provedení bez povrchové úpravy, tedy v přírodní barvě použitého dřeva. V případě zájmu je možné plot natřít libovolnou barvou z naší nabídky. K povrchovým úpravám dřeva používáme na základě dlouhodobých zkušeností nátěrové hmoty Xyladecor a Herbol, které jsou dostupné v mnoha různých variantách a barevných odstínech.

  • p1030042
  • p1040257
  • p1030575
  • p1040508
  • p1040513
  • pict0511

Aktuality

Archiv aktualit