Kde hledat útočiště před vedrem a ostrým sluníčkem? Nejlépe v zahradním altánu

Léto je v plném proudu a krásné počasí přímo láká trávit co nejvíce času venku. Ale i v létě nastanou chvíle, kdy si chce člověk od vedra a sluníčka odpočinout. V takových chvílích přichází na řadu zahradní altánky, ideální místo pro letní odpočinek na čerstvém vzduchu.

 

Jednoduché i zdobené zahradní altány

V naší pestré nabídce najdete nejrůznější druhy zahradních altánů. Na výběr jsou altánky s jednoduchou konstrukcí, které slouží primárně k praktickému využití, ale máme také bohatě zdobené altány, které slouží jako dekorace, nebo také zahradní altány vybavené trelážemi a mřížkami pro pěstování popínavých rostlin. Klasickým zástupem bohatě zdobených altánků je zahradní altán VL 45 či VL 46. Naopak typickým představitelem altánků s jednoduší konstrukcí je altánek VL 44. Nabídnout vám můžeme také zahradní altánek VL 42 Veronika se skleněnými výplněmi a dvoukřídlými dveřmi.

 

Potřebujete krytinu? Bude i krytina

Všechny zahradní altány z naší nabídky jsou zastřešené. Ovšem v základním provedení dodáváme altány pouze se základní střechou z dřevěných desek. Za příplatek je možné nechat na střechu přibít krytinu v podobě asfaltového šindele. Vybírat si lze z několika barev a vzorků.

 

Ochranný nátěr prodlouží životnost altánu

Naše zahradní altány dodáváme v základním provedení bez povrchové úpravy. To znamená, že altány mají původní barvu použitého dřeva – v našem případě jehličnatého. V případě zájmu o povrchovou úpravu je možné altán vybavit libovolným nátěrem z naší bohaté nabídky. K povrchovým úpravám zahradních altánů a dalších dřevostaveb používáme barvy Xyladecor a Herbol, které jsou dostupné v mnoha různých variantách a barevných odstínech. Ochranný nátěr zkrášlí vzhled altánku a hlavně mu dodá obranné látky, které mu pomohou čelit klimatickým vlivům, odolávat plísním, hnilobě, nebo různým škůdcům.

Zahradní altán na zakázku

Pokud byste si z naší bohaté nabídky nevybrali, nebo pokud máte vlastní představu, jak by váš vysněný zahradní altán měl vypadat, rádi jej pro vás na zakázku vyrobíme. Naše firma Vladeko je vybavena vlastní truhlářskou dílnou, díky které dokážeme realizovat i zakázky překračující rámec našeho základního sortimentu. Stačí na mailovou adresu obchod@vladeko.cz zaslat podrobné informace (nejlépe poslouží jednoduchý náčrtek) o vzhledu a rozměrech požadovaného altánku a naši rozpočtáři pro vás vypracují kompletní nezávaznou obchodní nabídku.

  • Zahradní altán VL 42
  • Zahradní altán VL 45
  • Zahradní altán VL 44

Aktuality

Archiv aktualit