Letos vašim psům zima nebude

Přípravy na zimu pomalu vrcholí. Letní pneumatiky byly vyměněny za zimní, mrazák je plný masa z poslední zabijačky a místo čaje se vaří grog. Ale jak je na zimu připravený váš pes? Neuvítal by váš hafan nové útočiště, kam by se mohl schovat před zimou a škaredým počasím?

Psí boudy vyrobené u nás ve Vladeku našimi zručnými truhláři mají pozinkovaný rám a jsou vybavené plechovou střechou. Vnitřní část je rozdělena na dvě místnosti, takže se váš pes může rozhodnout, zda se bude před zimou schovávat v „ložnici“ anebo bude vykukovat na zahradu z předsíně. Stěny psí boudy jsou vyrobeny z palubek a ze sololitu. Pokud byste chtěli pro svého čtyřnohého přítele větší komfort, můžete si v našem e-shopu vybrat i zateplenou psí boudu s izolační vrstvou navíc. Navíc oproti dřívějšku můžeme díky nové konstrukci dodávat boudy v rozloženém stavu, což výrazně usnadňuje přepravu. Bouda se pak skládá stejně snadno jako dětská stavebnice, takže si s ní poradí i méně zdatní kutilové.

K dostání jsou v několika různých velikostech. Skladem máme psí boudy pro malá, střední i větší plemena. A pokud váš mazlíček dosahuje rozměrů Maxipsa Fíka, můžeme vám psí boudu vyrobit na zakázku, přesně na míru šitou velikosti vašeho psa. Všechny psí boudy dodáváme v základním provedení bez povrchové úpravy, tzn. v původní barvě použitého dřeva. Za příplatek je možné psí boudy natřít barvou na dřevo dle vlastního výběru. K povrchové úpravě běžně používáme nátěrové hmoty Xyladecor a Herbol, které jsou k dostání v mnoha různých odstínech. Psí boudy si můžete na vlastní oči prohlédnout v naší kamenné prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy).

Psí boudy Vladeko

Zateplená psí bouda s plechovou střechou 160 x 90 x 90 cm

Zateplená psí bouda s plechovou střechou 130 x 80 x 80 cm

Zateplená psí bouda s plechovou střechou 120 x 80 x 80 cm

 

Nezateplená psí bouda s plechovou střechou 160 x 90 x 90 cm

Nezateplená psí bouda s plechovou střechou 120 x 80 x 80 cm

  • Téměř hotová psí bouda
  • lakovna-18-07-2016-006
  • Vnitřek boudy je rozdělen na dvě části
  • Spousta složených psích bud
  • Hotová psí bouda
  • Psí boudy vystavené u nás ve Vladeku

Aktuality

Archiv aktualit