Naše dělící stěny ochrání před ostrým sluncem, silným větrem i zvědavými sousedy

Oficiální začátek se teprve blíží, ale krásného letního počasí si můžeme užívat již dnes. Někdy je ale toho sluníčka až moc a právě v takových chvílích oceníte naše dělící stěny z produktových řad Modern a Praktik. Pomocí nich si na zahradě vytvoříte chráněné místo, kde vás nebude trápit nejen ostré sluníčko, ale v bezpečí budete i před silným větrem a přehnanou zvědavostí sousedů a náhodných kolemjdoucích.

Dvě kolekce dělících stěn

Dělící stěny Modern i Praktik jsou dostupné v mnoha různých provedeních a velikostech. V obou produktových řadách najdete velké dělící stěny, ze kterých lze vytvořit na zahradě kryté zákoutí nebo i oplocení pro celou zahradu, ale i menší různé zdobené dělící stěny, které mohou posloužit jako dekorace. V nabídce jsou také dělící stěny kombinované s dekorativními mřížkami, které je možné využít jako oporu pro růst popínavých rostlin, ale také dělící stěny s polykarbonátovou výplní. Dělící stěny Modern i Praktik je také možné kombinovat navzájem s vybranými typy dekorativních mříží.

Jak dělící stěny Modern, tak Praktik vyrábíme z pečlivě vysušeného a dohladka zhoblovaného smrkového dřeva. Ale zatímco stěny z kolekce Praktik se skládají z jednotlivých prkýnek, dělící stěny Modern mají podobu jednolité desky. Výhodou dělící stěn Praktik je, že díky drobným mezerám mezi jednotlivými prkýnky může proudit vzduch a také propouští trochu světla. To se hodí zejména v oblastech, kde jsou běžné silné vichry. Při hodně větrném počasí se vítr díky mezerám mezi prkny neopírá do dělící stěny plnou silou, takže tolik netlačí kotvení dělící stěny. Oproti tomu dělící stěny Modern působí díky jednolitému vzhledu elegantnějším dojmem a více se hodí jako dekorace.

 

S ochranným nátěrem déle vydrží

Při běžné objednávce dodáváme všechny dělící stěny bez povrchové úpravy. To znamená, že si stěny ponechávají původní barvu použitého dřeva. V případě zájmu je ale možné vybavit dělící stěny Modern a Praktik ochranným nátěrem dle vlastního výběru. V naší firmě používáme k povrchovým úpravám barvy na dřevo Xyladecor a Herbol, které jsou dostupné v mnoha různých variantách a barevných odstínech.

 

Zakázková výroba

Pokud byste si z naší bohaté nabídky dělících stěn nevybrali tu pravou, je tu možnost domluvit se na zakázkové výrobě dělící stěny v atypickém provedení podle vašich přání a návrhů. Naše firma disponuje vlastní truhlářskou dílnou a s podobnými nadstandardními úpravami našeho sortimentu máme bohaté zkušenosti. Pro přijetí zakázky je potřeba zaslat nám na mailovou adresu obchod@vladeko.cz informace o rozměrech a vzhledu požadované dělící stěny a my vám obratem zašleme kompletní nezávaznou obchodní nabídku. Eventuálně nás může navštívit v naší kamenné prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde s vámi vše ohledně zakázkové výroby probere jeden z našich technických poradců.

  • p1040883
  • Dělící stěna Praktik
  • Dělící stěna Modern
  • img20160819141125
  • pict0109
  • kopie-pa020191

Aktuality

Archiv aktualit