Nové dětské houpačky Kalev

Máte energií překypující děti a rádi byste, aby jí měly kde vybít, ale pokud možno pod dohledem? A co takhle pořídit jim do zahrady dětskou houpačku Kalev s pevnou konstrukcí z impregnované kulatiny?

 

Bezpečná houpačka, která dlouho vydrží

Dětská houpačka Kalev je vyrobená z tlakově impregnované smrkové kulatiny a může se pochlubit pevnou a stabilní konstrukcí, kterou nevyvedou z rovnováhy ani ty nejrozjívenější děti. Houpačka je tedy maximálně bezpečná a nehrozí u ní, že by se po prvním divočejším zhoupnutí sesypala jako domeček z karet. Navíc díky tlakové impregnaci houpačka déle vydrží a bude lépe odolávat negativním klimatickým vlivům, že se o ní nebudete muset bát ani v té nejtužší zimě.

 

Dá se přikoupit i skluzavka

Pro radost vašich dětí je houpačka Kalev vybavena jedním klasickým houpačkovým sedátkem, jedním velkým houpacím sedákem, kterému se říká „hnízdo“ a provazovou sítí na šplhání. Tím však možnosti houpačky Kalev nekončí. Základní výbavu kulatinové houpačky je totiž možné rozšířit o plastovou skluzavku s přípojkou na vodu pro nástupní podestu 150 centimetrů.

 

Základem stabilní houpačky je pevné ukotvení

Aby bylo dovádění dětí na houpačce co nejbezpečnější, je nezbytné upevnit houpačku co nejpevněji k zemi. K tomu jsou potřeba patřičné kotvící prvky. Ve Vladeku používáme ke kotvení dětských houpaček zemní vruty, případně podlahové úchyty v kombinaci s betonovými patkami. Zemní vruty jsou zárukou pevného ukotvení k zemi a lze je použít takřka do jakéhokoliv typu povrchu s výjimkou sypkého terénu. Velkou výhodou je také rychlá a nenáročná instalace pomocí montážního klíče, který si lze zakoupit nebo půjčit v naší prodejně Vladeko v Tachlovicích. Betonové patky s podlahovými úchyty představují rovněž vysoce spolehlivý systém ukotvení k zemi, který je ještě univerzálnější než moderní zemní vruty. Na druhou stranu, při kotvení houpačky pomocí podlahových úchytů si oproti zemním vrutům docela máknete, protože je potřeba vykopat dostatečně hluboké základy pro betonové patky. Kotvící materiál není součástí základního balení a musí se k houpačce přikoupit zvlášť.

  • kalev
  • 2849-kalev

Aktuality

Archiv aktualit