Nové králíkárny pro vaše ušáky

Chcete chovat králíky a nemáte je kde ubytovat? Snadná pomoc, dopřejte jim komfortní ubytování v našich nových králíkárnách z borovicového dřeva.

 

Dva druhy králíkáren

Obě králíkárny mají zhruba stejné rozměry, ale typově se liší. Králíkárna 3 má rozměry 130 x 60 x 110 centimetrů (délka, hloubka, výška) a je rozdělená na dvě části, které jsou spojeny můstkem. Horní patro králíkárny funguje jako „noclehárna“, spodní část slouží jako výběh. Do králíkárny, která má stříšku potaženou černou lepenkou, se vejde zhruba 5-6 králíků. Králíkárna 3 stojí … Kč a v našem e-shopu jí najdete pod katalogovým číslem 26.0065. Králíkárna 4 má rozměry 134 x 60 x 130 centimetrů a je rozdělená na čtyři samostatné kóje s dvířky na zástrčku a s nerezovým výpletem. V Králíkárně 4, která má stejně jako model 3 střechu potaženou černou lepenkou, může najít svůj nový domov až 15 ušáků. Králíkárna 4 stojí … Kč a na našich webových stránkách jí najdete pod produktovým kódem 26.0083.

 

Králíkárny z impregnované borovice

Obě králíkárny jsou vyrobeny z impregnovaného borovicového dřeva, takže jsou dostatečně chráněné proti klimatickým vlivům, plísním a různým škůdcům a další povrchová úprava už není nezbytně nutná. V případě zájmu, například kdybyste chtěli změnit barvu králíkárny, je možné nechat si natřít králíkárnu libovolnou barvou z naší bohaté nabídky nátěrových hmot Xyladecor a Herbol, které jsou dostupné v mnoha variantách a v pestré škále barevných odstínů.

  • 26x0065-17-p01
  • 26x0083-17-p01

Aktuality

Archiv aktualit