Originální dárek k Vánocům? Poštovní schránka z modřínového dřeva

Nevíte se rady s výběrem dárku? A co byste řekli na poštovní schránku z modřínového dřeva vyrobenou v naší vlastní truhlárně?

 

Prostorná přihrádka na dopisy

Poštovní schránka má na přední straně vyklápěcí dvířka se zámkem na klíček. Schránka je dostatečně prostorná a vejde se do ní velké množství dopisů, pohledů apod., takže nebude přetékat ani, když jí nějaký ten pátek nevyberete. Ve spodní části poštovní schránky je ještě jedna, volně přístupná přihrádka. Do té může pošťák dát noviny, nebo větší obálky, které by se v horní schránce pomačkaly, nebo které by se do ní vůbec nevešly.

 

Schránka se zdobením nebo bez

Poštovní schránky vyrábíme ve čtyřech variantách. Schránka na poštu a noviny je dostupná v provedení s vyřezávaným zdobením v přední části nebo v jednoduchém provedení bez vyřezávané ozdoby. Schránky se dále liší tvarem střechy. V naší nabídce najdete poštovní schránky se sedlovou a oblou stříškou. Obě varianty jsou dostupné jak v provedení s vyřezávaným zdobením tak bez něj. Poštovní schránky vyrábíme z dohladka zhoblovaného modřínového dřeva a jako střešní krytinu používáme asfaltový šindel. V základním provedení dodáváme schránky bez povrchové úpravy, tedy v původní barvě použitého modřínového dřeva. V případě zájmu je možné schránky vybavit ochranným nátěrem dle vlastního výběru. Pro ošetření modřínového dřeva se nejvíce hodí ošetřující olej Flügger, který máme skladem ve třech různých baleních a ve dvou barevných odstínech.

  • p1070147
  • p1070150
  • p1070152
  • p1070151
  • novinky-z-truhlarny-a-lakovny-013-fancybox
  • vyrezavana-drevena-schranka-na-dopisy-se-striskou-fancybox

Aktuality

Archiv aktualit