Poštovní schránky z modřínu

Díky našim poštovním schránkám z tvrdého modřínového dřeva vám už žádný dopis, žádná složenka ani noviny neuniknou. A ještě vás pošťák pochválí, jak pěknou máte schránku.

 

S trumpetou nebo bez

Dřevěné schránky na dopisy vyrábíme v několika různých provedeních. V naší nabídce tak najdete dřevěnou schránku s vyřezávanou ozdobou v podobě tradiční pošťácké trumpety, ale i decentnější schránku bez vyřezávané ozdoby. Kromě zdobení se jednotlivé poštovní schránky liší také typem střechy. Můžete si vybírat ze schránek s klasickou sedlovou střechou, ale najdete tu i schránky s oblou stříškou. V obou případech je střecha pokrytá asfaltovým šindelem.

 

Dvířka na klíček a futrál na noviny

Každá naše poštovní schránka má v přední části přihrádku s dvířky na klíčem a slouží na klasickou poštu, jako jsou dopisy, pohledy, složenky, korespondenční lístky a samozřejmě reklamní letáky apod. Ve spodní části schránky je navíc přihrádka na noviny, takže je pošťák nemusí cpát do horní přihrádky mezi dopisy.

Na modřín je nejlepší olej

V případě zájmu je možné poštovní schránky z modřínového dřeva vybavit ochranným nátěrem. Ten prodlouží jejich životnost, osvěží vzhled a dodá dřevu potřebné obranné látky, které mu umožní lépe čelit klimatickým vlivům, hnilobě, plísním a různým škůdcům. Pro ošetření modřínového dřeva se nejlépe hodí ošetřující olej Xyladecor, který je dostupný v několika různých odstínech.

  • novinky-z-truhlarny-a-lakovny-009
  • novinky-z-truhlarny-a-lakovny-010
  • novinky-z-truhlarny-a-lakovny-012
  • novinky-z-truhlarny-a-lakovny-013
  • p1080274
  • vyrezavana-drevena-schranka-na-dopisy-se-striskou

Aktuality

Archiv aktualit