Už žádné cizí odpadky ve vaší popelnici

Určitě se vám to také někdy stalo. Jdete vynést odpadky, ale vší dobré vůli se vám to nemůže podařit, protože vašeho popelnice doslova přetéká odpadky, které si tam uschoval nějaký náhodný „kolemjdoucí“. Aby se podobné situace neopakovaly, jsou tu naše přístřešky a zástěny na popelnice, které podobným odpadkovým vetřelcům zatnou tipec.

Různé druhy přístřešků na popelnice

Vybírat si můžete hned z několika druhů přístřešků na popelnice. V nabídce najdete jednoduché přístřešky na jednu popelnici, ale i velké zástěny na dvě popelnice. Vybírat si můžete z přístřešků na popelnice z borovicového dřeva ošetřeného tlakovou impregnací, dále jsou k dostání přístřešky na popelnice z tvrdého teakového dřeva a také zástěny na popelnice z neošetřeného smrkového dřeva.

 

Možnost přikoupit ochranný nátěr

Pokud byste si vybrali zástěny na popelnice z neošetřeného smrkového dřeva, je v případě zájmu možné vybavit přístřešek ochranným nátěrem. V naší firmě používáme k povrchovým úpravám dřeva na základě dlouhodobých zkušeností nátěrové hmoty Xyladecor a Herbol, které jsou dostupné v mnoha různých variantách a barevných odstínech.

 

Výroba přístřešku na popelnice na zakázku

Pokud byste si z naší nabídky přístřešků a zástěn na popelnice náhodou nevybrali, je tu ještě možnost domluvit se na výrobě zástěny na popelnice na zakázku podle vašich přání a požadavků. Naše firma je vybavena vlastní truhlářskou dílnou a s podobnými zakázkami na přání zákazníka máme bohaté zkušenosti. Stačí nám zaslat informace, jak by měl váš přístřešek na popelnici vypadat a jaké by měl být rozměry a my pro vás vypracujeme nezávaznou kompletní obchodní nabídku. Kontaktovat nás můžete na emailové adrese obchod@vladeko.cz nebo prostřednictvím naší zákaznické linky. K dispozici je vám také kontaktní online formulář na našich webových stránkách anebo nás můžete přijet navštívit do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde s vámi vše ohledně vaší zakázky probere jeden z našich technických poradců.

  • 29x0005-16-p01
  • 29x1005-13-p01
  • 29x1005-12-03

Aktuality

Archiv aktualit