Výroba květinových truhlíků je v plném proudu

Zlepšující se počasí je jasným signálem, že jaro už je za dveřmi a tak se všichni zahrádkáři pomalu začínají připravovat na novou sezónu. Ale ani my ve Vladeku nezahálíme a zahrádkářům připravujeme na novou sezónu pěknou várku dřevěných květinových truhlíků nejrůznějších tvarů a velikostí.

 

Různé druhy truhlíků

Naše nabídka zahrnuje pestrou škálu květinových truhlíků nejrůznějších tvarů a velikostí. Na výběr jsou jednoduché truhlíky na parapet, které se hodí na pěstování okrasných rostlin, bylinek, ale třeba i keříkových rajčat apod. Najdete u nás také květinové truhlíky na terasy, nebo třeba kolekci luxusních květinových truhlíků Exclusiv. Kromě toho si k vybraným truhlíkům z naší nabídky lze přikoupit ozdobné mříže, které se připevní na truhlík a pak se v něm můžou pěstovat i popínavé růže a jiné pnoucí rostliny. Kromě květinových truhlíků vyrobených z hoblovaného smrkového nebo borovicového dřeva, máme v nabídce také několik druhů betonových květináčů.

 

S povrchovou úpravou líp vypadají a déle vydrží

Při běžné objednávce dodáváme květinové truhlíky bez povrchové úpravy (výjimku tvoří květinové truhlíky z impregnovaných palisádových sloupků), to znamená, že mají původní barvu použitého dřeva. V případě zájmu je ale samozřejmě možné nechat si truhlík natřít libovolnou barvou z naší nabídky. K ošetření dřeva používáme nátěrové hmoty Xyladecor a Herbol, které jsou dostupné v mnoha různých variantách a barevných odstínech.

 

Výroba truhlíku na zakázku? Není problém

Pokud byste si náhodou z naší obsáhlé nabídky květinových truhlíků nevybrali ten pravý, je tu ještě možnost nechat si vyrobit květinový truhlík na zakázku podle vlastních přání a požadavků. Ve Vladeku máme k dispozici vlastní truhlářskou dílnu, kde pracuje sehraný tým truhlářů, kteří mají z realizacemi obdobných zakázek bohaté zkušenosti, takže výroba truhlíku v nadstandardních rozměrech pro nás nepředstavuje žádný problém. Stačí nám poslat podrobné údaje (ideálně s malým náčrtkem), jak má truhlík vypadat a jaké má mít rozměry a my pro vás obratem vypracujeme kompletní nezávaznou obchodní nabídku.

  • p1080046
  • p1080045
  • p1020641
  • 20-cervna-2016-005
  • img3897
  • nove-veci-z-truhlarny-a-lakovny-042

Aktuality

Archiv aktualit