Stříška nad vchod 200

Vladeko

Skladem

Vaše cena:7 900 Kč

Vyberte si variantu produktu

Více informací

Tato dřevěná stříška nad vchodové dveře vyrobená z vysušeného a dohladka ohoblovaného smrkového dřeva skvěle poslouží jako ochrana vstupních dveří před deštěm, ale i jako krásná dekorace. Stříška svým provedením připomíná sedlo.

Díky tomu snadno vyřešíte ochranu vstupu u novostavby i staršího domu. Samozřejmostí je možnost přizpůsobení konkrétnímu prostoru. Na zastřešení lze použít polykarbonát, střešní šindel nebo cihlovou tašku. Každý materiál má své výhody a umožní sladit přístřešek s okolní stavbou. Polykarbonát působí lehce a moderně. Střešní šindel je oblíbený pro svůj tradiční vzhled a praktičnost a cihlová taška dodá vstupu elegantní a hodnotný charakter. V mnoha případech přístřešek neslouží jen jako ochrana, ale i jako výrazný architektonický prvek.

Aby Vaše nová dřevěná stříška nad vchodové dveře vydržela co nejdéle, doporučujeme ji opatřit povrchovou úpravou. Pro tu se nejlépe hodí například lazurovací nátěry Xyladecor. Všechny tyto doplňkové služby můžete objednat na našich stránkách firmy Vladeko. Snadno tak sladíte přístřešek s barvou oken, dveří, plotu nebo dalších dřevěných prvků.

Cena stříšky je za dřevěnou konstrukci bez palubkového zaklopení

Proč si vybrat právě tuhle dřevěnou stříšku nad dveře?

  • Je skvělým dekorativním doplňkem pro Váš dům
  • Díky rozměrům 200 x 150 cm slouží jako ochrana před deštěm, kroupami a sněhem
  • Je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva, které patří mezi nejodolnější druhy na trhu
  • Dá se kombinovat s různou krytinou 
  • Není pro nás problém vytvořit na přístřešku dodatečné úpravy dle Vašeho přání
  • Vše Vám můžeme namontovat díky našemu profesionálnímu týmu

Pokud samotná stříška nestačí, lze doplnit i boční zástěny. Ty zvýší ochranu proti větru, dešti i sněhu z boku. Zároveň vytvářejí příjemnější a útulnější vstupní prostor. Boční zástěny mohou být praktickým řešením zejména u více exponovaných míst. Přístřešky dodáváme v přírodním provedení i s povrchovou úpravou. Dřevo lze ošetřit impregnací a lazurou podle požadovaného odstínu. 

Přístřešky nad vstupní dveře dodáváme v typizovaných rozměrech, ale i na míru podle přání zákazníka. V případě jakéhokoliv dotazu ohledně střešní krytiny nebo povrchové úpravy kterou byste požadovali přímo od nás, neváhejte nás kontaktovat

Základní technické údaje

Šířka 200 cm
Délka 150 cm
Použitý materiál Smrkové dřevo

Ke stažení

Recenze produktu

Recenze Stříška nad vchod 200

Mohlo by Vás zajímat

Kategorie produktů