Jaké jsou rozměry květinových truhlíků Josef?

Dobrý den, můžete mi říct, jaké jsou rozměry dřevěného truhlíku Josef, z jakého dřeva jej vyrábíte a zda jej dodáváte včetně nátěru nebo jen tak? Děkuji za odpověď.
20.05.2019 Zdeněk Š.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. V naší stálé nabídce máme dva druhy dřevěných květinových truhlíků, a to sice čtvercový a obdélníkový truhlík Josef. Rozměry obdélníkového truhlíku Josef jsou 80 x 50 centimetrů a čtvercový květinový truhlík Josef má rozměry 50 x 50 centimetrů. Oba truhlíky jsou vyrobeny z pečlivě vysušeného a dohladka zhoblovaného smrkového dřeva. V základním provedení dodáváme květinové truhlíky Josef bez povrchové úpravy. To znamená, že truhlíky mají původní barvu použitého smrkového dřeva. V případě zájmu je možné natřít truhlíky barvou dle vlastního výběru, přičemž ve Vladeku používáme k povrchovým úpravám osvědčené barvy na dřevo Xyladecor a Herbol, které jsou dostupné v mnoha různých variantách a barevných odstínech.

V případě, že budete míz o truhlíky Josef nadále zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo nás můžete navštívit přímo v naší prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich odborných poradců.

  • 1005983
  • 1006013
  • 1005986
  • 1006015
  • 1005985
  • 1006014

Aktuality

Archiv aktualit