Máte skladem šplhací tyč k dětským hřištím?

Dobrý den, před několika lety jsem si ve vaší prodejně koupil dětskou houpačku Jungle Peak, ke kterému bych si teď rád přikoupil tyč na šplhání. Je takovéto rozšíření možné? Jaké mi můžete nabídnout možnosti? Děkuji za odpověď.
23.05.2019 Pavel V.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Z naší nabídky vám jako doplněk pro dětskou houpačku Jungle Peak můžeme nabídnout například šplhací tyč Climbing Pole, kterou prodáváme za akční cenu 1 990 korun anebo vám můžeme doporučit o šplhací tyč Fireman’s Pole od firmy Jungle Gym, kterou ve Vladeku prodáváme za cenu 2 100 korun. Tyč na šplhání je hladká, má červenou barvu a pasuje do všech dětských hřišť Jungle Gym velikosti L.

V případě, že bude váš zájem o šplhací tyč trvat, nebo kdybyste se chtěl zeptat ještě na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Oslovit nás můžete na naší zákaznické lince, dále máte možnost pro tyto účely využít kontaktní online formulář na našich webových stránkách anebo se za námi můžete vydat k nám do Vladeka v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich technických poradců.

Aktuality

Archiv aktualit