Vyrábíte květinové truhlíky zákazníkům na míru?

Dobrý den, je možné si u vás nechat vyrobit květinové truhlíky na zakázku v rozměrech podle mého zadání? Děkuji za odpověď.
11.06.2019 Michaela K.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Zakázková výroba květinových truhlíků podle vašeho zadání je u nás možná. Naše firma je vybavená vlastní truhlářskou dílnou a s obdobnými zakázkami, které překračují běžný rámec našeho firemního portfolia, máme bohaté zkušenosti. Pro přijetí zakázky budeme potřebovat, abyste nám poslala informace o vzhledu a rozměrech květinových truhlíků. Vůbec nejlepší by byl jednoduchý náčrtek s vypsanými rozměry. Jakmile tyto informace obdržíme, obratem pro vás vypracujeme nezávaznou obchodní nabídku. U zakázkové výroby je však třeba počítat s vyšší pořizovací cenou než u standardního květinových truhlíků.

V základním provedení dodáváme truhlíky vždy bez povrchové úpravy, tedy v původní barvě použitého smrkového dřeva. Pokud byste chtěla truhlíky včetně ochranného nátěru, lze je za příplatek vybavit povrchovou úpravou dle vlastního výběru. Ve Vladeku používáme k povrchovým úpravám osvědčené barvy na dřevo Xyladecor a Herbol, které jsou dostupné v mnoha různých variantách a barevných odstínech.

V případě, že budete mít o výrobu truhlíků nadále zájem, nebo kdybyste se chtěla přeptat na něco dalšího, neváhejte se na nás obrátit. Oslovit nás můžete na naší zákaznické lince, dále je vám na našich stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo nás můžete navštívit v naší kamenné prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich technických poradců.

Aktuality

Archiv aktualit