Z jakého dřeva vyrábíte plotové plaňky s úkosem?

Dobrý den, měl bych zájem o výrobu dřevěného plotu kolem mé zahrady. Chtěl bych k tomu použít plotové plaňky s úkosem. Můžu se zeptat, z jakého dřeva plotové plaňky obvykle vyrábíte a jestli je do ceny již započítán poplatek za povrchovou úpravu? Děkuji za odpověď.
03.06.2019 Roman Ch.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Plotové plaňky s úkosem vyrábíme z vysušeného, dohladka zhoblovaného dřeva. V základním provedení dodáváme plaňky vždy bez povrchové úpravy, tzn. v původní barvě použitého smrkového dřeva. Za příplatek je ovšem možné vybavit plotovky libovolnou barvou na dřevo z naší nabídky. Ve Vladeku používáme k povrchovým úpravám nátěrové hmoty Xyladecor a Herbol, které jsou dostupné v mnoha různých variantách a barevných odstínech.

V případě, že bude váš zájem o výrobu dřevěného plotu i nadále trvat, nebo kdybyste se chtěl zeptat ještě na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, dále nás můžete oslovit pomocí kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo nás můžete navštívit v naší kamenné prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97, kde s vámi vše probere jeden z našich technických poradců.

Aktuality

Archiv aktualit