Garáže a garážová stání

Garáže a garážová stání

Pravidelná údržba a kvalitní garážování prokazatelně prodlužují životnost osobního automobilu a udržují jej v lepším stavu. Firma Vladeko představuje svou nabídku dřevěných domků, které jsou ideální ke garážování osobního automobilu běžných rozměrů.

 Konstrukce našich garážových domků se skládá z 28 mm silných palubovek vyrobených z jehličnatého dřeva. Palubovky drží pohromadě díky technologii rohových spojů. Užitkový domek má dřevěnou střechu pokrytou asfaltovou lepenkou. Za příplatek je možné dostat garážový domek se střechou z asfaltového šindele. Dřevěný domek jde také dovybavit dřevěnou podlahou. Tuto variantu však doporučujeme pouze v případě, že domek nebude využíván jako garáž, protože dřevěná podlaha by se mohla pod tíhou automobilu poškodit nebo zničit. Podlaha není běžnou součástí produktu a musí se ke garáži přiobjednat. Do ceny garáže v základním provedení dále není zahrnuta povrchová úprava, kterou u typově podobných dřevostaveb provádíme zpravidla pomocí lazurovacích nátěrů, a montáž. Vše je možné k dřevěnému domku přiobjednat. Ke garáži CD 9000 lze přikoupit i okapový systém.

 Tím však možnosti jak chránit své osobní auto nejsou vyčerpány. Vedle dvou garážových domků, které představují naší standardní nabídku, nabízíme možnost nechat si vyrobit garáž na zakázku podle vlastního návrhu a představ. Alternativou za garážové domky, nebo garáž vyrobenou na míru může být také garážové stání v podobě zahradní pergoly. Přestože jsou naše garážové domky primárně určeny k parkování automobilů či motocyků, nemusí nutně sloužit jen tomuto účelu. Stejně tak můžou být využity také jako úschovna nářadí a různého materiálu či jako dílna pro drobnější kutilské práce.

Aktuality

Archiv aktualit