Konečně komfortní venkovní posezení

Také už cítíte s nastupujícím jarem tu vůni grilovaného masa? A je úplně jedno jestli se jedná o hovězí, vepřové, kuřecí a nebo snad rybí maso. Je taktéž naprosto jedno, jestli si ho uděláte na ohni, plynovém nebo elektrickém krbu. Co je zásadní, v jakých podmínkách si Vaši oblíbenou pochoutku vychutnáte.

Letos ta příchuť jara a teplých dní po tolika dnech v karanténě, kvůli epidemii koronaviru, je možná pro mnohé z nás ještě silnější, než v předchozích letech. Proměňte společné chvíle venkovního posezení s Vaší rodinou v komfortní zážitek, na který se jen tak nezapomíná. Nastal čas se zbavit starého zahradního nábytku místo nekonečné renovace, broušení a natírání. Zasloužíte si to nejlepší.

Sada je vhodná pro umístění, jak do zastřešených prostor tytu zahradní pergoly, tak může volně stát v místě Vaší zahrady, kde se jednoduše cítíte dobře ve spojení s okolní přírodou.

Zahradní souprava Akát stůl a lavice 2

Rádi bychom Vám představili krásný set stolu a lavic z akátového dřeva. Tato dřevina je známá pro svoji tvrdost a vysoce kvalitní dřevo. Navíc pro tento vzhled a použitý materiál krásně zapadne do přírodní scenérie každé zahrady. Tato sada obsahuje stůl a dvě lavice s opěradlem. Základní stavebním prvkem tohoto setu jsou neořezené broušené akátové desky o síle 3 cm.

Sada je dodávána ve složeném stavu. Nejdelší rozměr je přitom 180 cm. Na ochranu dřeva lze použít bezbarvý ochranný olej, který prodlouží životnost této krásné sady.

Letošní posezení u dobré a voňavoučké grilované pochoutky předčí všechny předchozí, protože Vaše nové venkovní stolovací zázemí si zamilujete.

Zahradní souprava Akát stůl a lavice

  • 10729-zahradni-souprava-akat-stul-a-lavice

Aktuality

Archiv aktualit