Balkóny

Balkon byl vždy ozdobným prvkem každého domu. Na místo, které vyhledáváme pro krátkou relaxaci během dne, bychom měli klást velký důraz už při jeho stavbě. Správným výběrem dřevěných prvků, jež budou vhodně doplňovat celkový vzhled domu, získá Vaše obydlí na kráse.

Ve fotogalerii postavených dřevěných balkonů najdete jak masivní dřevěné balkony alpského (bavorského) typu, tak i tenčí, vzdušnější provedení balkonových prken a desek. Balkony dokážeme montážně zajistit včetně kovových pozinkovaných konstrukčních prvků - stojek a úchytů.
Součástí každého našeho balkonového zábradlí může být i ozdobný květinový truhlík, vhodný pro umístění samozavlažovacích květináčů s muškáty nebo surfiniemi. Samozřejmostí je zakončení masivním dřevěným madlem, které celé zábradlí následně zpevní. 
Nabízíme také montáže balkonových zábradlí našimi truhláři - v tom případě Vám stačí pouze zvolit konkrétní typ balkonového sloupky, podpěry a čela ozdobného truhlíku. V případě že si nejste jisti správným množství jednotlivých prvků, kontaktujte ná. Naši rozpočtáči Vám rádi s návrhem Vašeho nového dřevěného balkonu nebo zábradlí pomohou

Zpět na přehled

Aktuality

Archiv aktualit