Zahradní pergoly a krytá posezení

Zahradní pergoly a krytá posezení bývají od jara do podzimu oblíbeným místem, pro trávení volného času. Pergola se může stát místem pro relaxaci a odpočinek, místem pro setkání s blízkými nebo tichým koutkem, kde si lze nerušeně číst v oblíbené knížce. Současný trend směřuje k stále větším nárokům na vybavení pergoly, a tak není výjimkou, když dnes narazíte na zahradní pergolu, která se svým příslušenstvím téměř vyrovná venkovním kuchyním. Takové pergoly jsou pak místem nezapomenutelných grilování s nejbližšími přáteli.

Firma Vladeko vám nabízí bohatý výběr zahradních pergol a krytých posezení od malé dřevostavby pro pěstování popínavých rostlin až po velká krytá posezení, která pojmou i hodně početnou skupinu lidí nebo mohou posloužit jako kryté místo pro zaparkování automobilu. Vedle toho mohou zákazníci využít unikátního stavebnicového systému Linda, který jim umožní v rámci určitých mantinelů, umožní postavit si pergolu podle vlastního přání.

Komu by stavebnicový systém při realizaci jeho vlastních návrhů nestačil, nemusí věšet hlavu. Naše firma také provozuje zakázkovou výrobu této dřevostavby, a to podle přání a představ zákazníka. Vlastníme truhlářskou dílnu, kde pracují šikovní řemeslníci, kteří jsou schopni přetavit ve skutečnost prakticky jakýkoli atypický návrh. Samotné výrobě předchází konzultace klienta s odborným poradcem, který pomůže s vypracováním návrhu a později pro klienta sestaví kompletní cenovou nabídku. Toliko k tématu zahradní pergoly a krytá posezení, fotogalerie se snímky realizovaných projektů vám může posloužit jako inspirace nebo si podle ní můžete vytvořit představu, jaké jsou naše možnosti při stavbě pergoly na zakázku.

Zpět na přehled

Aktuality

Archiv aktualit