Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Dětská hřiště

Zpět na přehled
 • 19.09.2023 Marek L.

  Jakou dopadovou plochu na veřejné dětské hřiště?

  Dobrý den, jsme malá obec a chceme mladým rodinám zpříjemnit pobyt s dětmi na veřejném pozemku na který jsme zatím umístili pouze lavičky a malé pískoviště. Ale to je málo. Dnešní rodiny potřebují víc. Proto jsme se rozhodli u vás koupit velké dětské hřiště. Potřebujeme ale poradit, jak připravit plochu kolem hřiště? Děkuji za odpověď.
 • 14.09.2023 Petr F.

  Co použít na kotvení dětského hřiště?

  Dobrý den, rozhodl jsem se, že udělám dětem radost a sám jim postavím větší dřevěné hřiště. Ale aby bylo hřiště bezpečné a děti se nezranily potřebuji poradit jak s jeho kotvením. Myslíte si, že mi můžete pomoc? Děkuji za odpověď, Petr.
 • 14.05.2023 Jakub R.

  Můžu dětské hřiště kotvit na zemní vruty?

  Dobrý den, zakoupil jsem si u vás dětské hřiště Jungle Gym a při stavbě jsem zjistil, že můj terén není úplně rovný. Můžu hřiště pro děti kotvit na zemní vruty? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
 • 12.05.2023 Blažej H.

  Proč je pískoviště sestaveno z hranolů dvou odlišných barev?

  Dobré ráno, zakoupil jsem od vás pískoviště pro veřejný sektor. Pískoviště chceme mít u hotelu. Po vybalení jsem zjistil, že jedna řada hranolů je tmavší a navíc má v sobě drážku. Ostatní hranoly jsou natřené. Proč to tak je? Děkuji za odpověď.
 • 17.03.2023 Dana P.

  Jak bezpečná jsou dětská hřiště?

  Dobrý den, chtěla bych si na zahradu objednat dětské hřiště, ale nejprve mne zajímá jak jsou bezpečná ty, která nabízíte ve vašem e-shopu. Jaký používáte montážní a kotvící prvky. Děkuji za odpověď.
 • 20.09.2022 Jozef Ch.

  Prodáváte dvoupatrové dětské domky?

  Dobrý den, prodáváte nějaké dvoupatrové zahradní domky pro děti tak do 25 000 korun? Děkuji za odpověď.
 • 10.07.2022 Pavlína B.

  Jakou skluzavku dáváte k Jungle Playhouse XL?

  Dobrý den, chtěla bych si u vás koupit dětský zahradní domek Jungle Playhouse XL. Můžete mi prosím říct, z jakého materiálu je skluzavka vyrobená a jaké jsou její rozměry? A nemáte nějaké tipy, jak hřiště co nejlíp zabezpečit? Děkuji za odpověď.
 • 07.05.2022 Jiří P.

  Jaké kotvení můžu použít na dětský domek Toby?

  Dobrý den, poradíte mi prosím, jaké mám použít kotvení pro dětský domek Toby z vaší nabídky? Dále bych rád věděl, jaké jsou rozměry hranolů, na kterých je podesta uchycená. Děkuji za vaši odpověď.
 • 23.03.2022 Pavel V.

  Máte skladem šplhací tyč k dětským hřištím?

  Dobrý den, před několika lety jsem si ve vaší prodejně koupil dětskou houpačku Jungle Peak, ke kterému bych si teď rád přikoupil tyč na šplhání. Je takovéto rozšíření možné? Jaké mi můžete nabídnout možnosti? Děkuji za odpověď.
 • 17.12.2021 Eliška H.

  Doporučíte mi kotvení pro dětskou houpačku Mathias 3?

  Dobrý den, máme od vás zakoupenou konstrukci na dvě houpačky a provazový žebřík Mathias 3. Po dvou letech užívání naše děti vyrostly a houpačková konstrukce by potřebovala stabilnější upevnění k zemi. K tomu bychom rádi použili zemní vruty. Můžete nám prosím poradit, které vruty jsou pro naši houpačku vhodné? Děkuji.