Kotce, boudy, kurníky, králíkárny 

Kotce, boudy, kurníky, králíkárny

Zahrada a domácí zvířata k sobě patří už od nepaměti. Chybí Vám na zahradě kurník pro slepice nebo pořádná králíkárna ? Kotec pro psa ? Dokážeme zařídit! V nabídce máme jak typové kotce pro psy, psí boudy ale umíme i atypická řešení. Naši truhláři si s tím určitě poradí a vaše slepice a králíci to ocení :)

V nabídce máme několik psích kotců

Jak pro plemena menší, tak pro psy veliké. Při jejich výběru zvažte povahu vašeho psa. Pokud máte psa velkého ale klidného, který pouze postává nebo polehává, ten moc prostoru nepotřebuje. Naopak pes menšího vzrůstu, ale temperamentní povahy prostoru pot...

Zobrazit celý text

Zahrada a domácí zvířata k sobě patří už od nepaměti. Chybí Vám na zahradě kurník pro slepice nebo pořádná králíkárna ? Kotec pro psa ? Dokážeme zařídit! V nabídce máme jak typové kotce pro psy, psí boudy ale umíme i atypická řešení. Naši truhláři si s tím určitě poradí a vaše slepice a králíci to ocení :)

V nabídce máme několik psích kotců

Jak pro plemena menší, tak pro psy veliké. Při jejich výběru zvažte povahu vašeho psa. Pokud máte psa velkého ale klidného, který pouze postává nebo polehává, ten moc prostoru nepotřebuje. Naopak pes menšího vzrůstu, ale temperamentní povahy prostoru potřebuje hodně. Naše dřevěné kotce jsou velice bezpečné. Jsou dobře konstruované, nemají nikde ostré hrany nebo výčnělky, které by mohly způsobit psu poranění. Rám kotce je vyroben z kovových pozinkovaných profilů, výplň konstrukce z 19 mm silných palubek a čelní strana ze sítě z pozinkované oceli. Kotce jsou stabilní a odolné proti pokusům psa uniknout. Dveře kotců se otevírají směrem dovnitř, zajišťují se kovovou zástrčí do které se může ještě provléknout visací zámek aby byl váš pes v bezpečí. Kotec byste měli umístit tak, aby nebyl přerušen kontakt mezi psem a jeho pánem.

Psí boudu si u nás také vyberete

Naše boudy bychom mohli rozdělit do dvou kategorií - nezateplená a zateplená

Nezateplená bouda je vhodná pro psa během léta, aby si měl kam zalézt, schovat se před deštěm nebo prudkým sluncem a odpočinout si. Naopak zateplená bouda je vhodná pro psa celoročně. A kam boudu umístit? Vhodné je vyvýšené místo na dlaždicích nebo dřevěném podstavci, aby do boudy nepronikalo vlhko ze země. Umístěte boudu tak, aby byla dostatečně chráněna před prudkým sluncem, deštěm nebo větrem. Bouda by měla být uvnitř vždy suchá. Naše boudy mají střechy pobity pozinkovaným plechem a z důvodu čištění vnitřního prostoru jsou odklápěcí. V případě, že váš pes žije venku trvale, je vhodné umístit boudu co nejblíže domu, aby byl pes stále blízko rodiny. To mu poskytne pocit bezpečí a zvýší kontakt s lidmi.

A nechybí vám kurník?

Spousta lidí se dnes na vesnicích vrací k chovu drůbeže. Domácí vajíčko nebo domácí drůbeží masíčko má přece jinou chuť než koupené někde v supermarketu. V kurníku by měly být zajištěny určité základní prvky, které zabezpečí pohodlí a bezpečí pro drůbež. Co by v kurníku nemělo chybět? Tak v první řadě by v kurníku pro slepice nemělo chybět hnízdo umístěné v temném koutku, kam bude slepice snášet vajíčka a bidlo z neklouzavého materiálu, kde bude drůbež odpočívat a spát. Dále by mělo být v kurníku krmítko a pítko. Příbytek pro drůbež by měl mít dobré odvětrávání, měl by se nechat snadno vyčistit a měl by být bezpečný proti predátorům. Při výběru kurníku je důležité zvážit pro jaký druh drůbeže ho budete pořizovat.

Podívejte se na nabídku dřevěných králíkáren

Pokud máte zahradu a nevíte co s trávou nebo senem, pořiďte si králíky. Králíkárny vyrábíme z hoblovaného a tlakově impregnovaného smrkového nebo borového dřeva. Protože je dřevo tradiční přírodní materiál, který má dobré tepelné vlastnosti, je tedy pro stavbu králíkáren ideální. V naší nabídce máme králíkárny malé, ale máme i dřevěnou králíkárnu se šesti kotci vhodnou pro chov až 30ti králíků najednou.

Zobrazuji 1 – 12 z 33 produktů
na stránku

Kategorie produktů