Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Vyberte si prosím oblast, která vás zajímá:

 • 21.02.2024 Klára V.

  Čím odclonit ošklivé zákoutí?

  Dobrý den, u našeho bytového domu potřebujeme odclonit ošklivé zákoutí s kontejnery na smíšený odpad. Jedná se o 6 kusů kontejnerů na 1100 litrů odpadu. Pomůžete nám s tím? Děkuji za odpověď.
 • 10.01.2024 Marek V.

  Jak vyrobit stříšku nad dveře?

  Dobrý den, chtěl bych si sám vyrobit přístřešek nad dveře s jednou boční zástěnou, ale vůbec nevím jak začít a co všechno ohledně nářadí k tomu budu potřebovat, jsem truhlář amatér. Myslíte, že to sám zvládnu? Děkuji za odpověď.
 • 10.01.2024 Václav H.

  Proč je zbytečné mít u kůlny na nářadí velké okno?

  Dobrý den, chci si pořídit kůlnu na nářadí, ale z vaší nabídky si nějak nemohu vybrat. Chtěl bych, aby kůlna měla velké okno a takovou jsem na vašich stránkách hledal marně. Můžete mi s tím nějak pomoct. Děkuji za odpověď, Václav.
 • 04.01.2024 Vlasta T.

  Můžu do dřevěného kompostéru vložit nopovou folii?

  Dobrý den, s kompostováním nemám žádné zkušenosti. Pořídil jsem si dřevěný kompostér, ale mám strach, aby mi během roku neshnil. Mohu vnitřek kompostéru vyložit nopovou folii, tak jako je to u dřevěných truhlíků? Děkuji za odpověď.
 • 15.12.2023 Květa R.

  Proč nemá kompostér dno?

  Dobrý den, zajímalo by mne, proč se vyrábějí kompostéry bez dna. Má to nějaký vliv na kvalitu kompostu nebo proč tomu tak je? Děkuji za odpověď.
 • 06.12.2023 Ivan D.

  K čemu je dobrý kompostér?

  Dobrý den, na Vašem eshopu jsem zahlédl různé kompostéry. Napište mi prosím jaký je mezi nimi rozdíl - k čemu vlastně jsou a jak se od sebe liší. Děkuji za odpověď.
 • 05.12.2023 Petr K.

  Vyrobíte mi boudu pro psa na zakázku?

  Dobrý den, líbí se mi vámi nabízené izolované psí boudy. Uměli byste mi nabídnout a vyrobit psí boudu na zakázku? Je možné zvolit jiný rozměr nebo materiál? Děkuji za odpověď.
 • 05.12.2023 Markéta M.

  Mohu si objednat montáž domku v zimě?

  Dobrý den, na poslední chvíli jsme se rozhodli, že bychom chtěli pro naše vnoučata zahradní domek. Protože naše vnoučata jsou již starší, domeček nebude jen na hraní, ale chtěli bychom, aby ho využily o prázdninách i na přespání. Nicméně bychom jim chatku chtěli dát formou dárku pod stromeček k vánocům. Zvládnete nám ho ještě teď dodat a namontovat? Děkuji za odpověď.
 • 29.11.2023 Tomáš R.

  Jak připravit podklad pod zahradní altán?

  Dobrý den, poraďte mi prosím jak mám připravit podklad pod zahradní altán, který nám budete dodávat? Terén je mírně svažitý. Děkuji za odpověď.
 • 24.11.2023 Roman L.

  Lze vyrobit kompostér z nehoblovaných prken?

  Dobrý den, poradíte mi jak vyrobit kompostér o rozměru 150x150cm a výšce 1metr. Výchozí materiál pro výrobu budou nehoblovaná prkna o rozměru 25x160mm a na rohy kompostéru bych použil sloupky o rozměru 7x7cm. Jsem kutil začátečník a nevím jaké k tomu budu potřebovat nářadí. Děkuji za odpověď.