Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte.

Vyberte si prosím oblast, která vás zajímá:

 • 25.03.2020 Jana R.

  Má plastová bouda pro psa nějaké výhody?

  Dobrý den, přemýšlíme o koupi boudy pro psa pro našeho miláčka a rozhodujeme se mezi dřevěnou a plastovou boudou. Boudu chceme umístit ven, boudu pro psa do bytu nepotřebujeme, a tak by nás zajímalo, jestli mají plastové psí boudy oproti těm dřevěným nějaké výhody. Máte s nimi nějaké zkušenosti a jaký je Váš názor? Děkuji za odpověď.
 • 27.02.2020 Oldřich Z.

  Prodáváte zahradní domek na nářadí plechový?

  Dobrý den, máme moderní domek u Prahy a chtěli bychom na zahradu pořídit domek na nářadí, ideálně plechový. Jaké jsou možnosti? Děkuji.
 • 06.12.2019 Čestmír Č.

  Je možné vyrobit mříž z impregnovaného dřeva v jiném rozměru?

  Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda je možné dodat mříž, kterou máte v nabídce pod názvem Impregnovaná mříž bez rámu 180 x 180 cm i v jiném rozměru. Konkrétně bych potřeboval tyto rozměry 3x 200x160 cm, 2x 140x160 cm a 1x 160x160 cm. Děkuji za odpověď.
 • 18.11.2019 Ivana R.

  Dodáváte zateplené psí boudy smontované?

  Dobrý den, nejsem vůbec technicky zdatná a proto mám dotaz, jestli dodáváte psí boudy i smontované? Děkuji za odpověď.
 • 30.09.2019 Jan A.

  Jak zateplit boudu pro psa?

  Dobrý den, poradíte mi prosím, jak zateplit boudu pro psa? Mám jednu starší už nějakou dobu a čím je můj pes starší, tím bych mu chtěl dopřávat víc pohodlí i v boudě. Děkuji za odpověď
 • 19.09.2019 Adam W.

  Jakou krytinu na kotec pro psa?

  Dobrý den, mám otázku. Co za krytinu na kotec pro psa bych měl vybrat? Pořídil jsem si vlčáka a chtěl bych pro něj i kotec a rozmýšlím se, jaké jsou možnosti a jaká krytina je nejvhodnější. Předem děkuji za odpověď.
 • 18.09.2019 Martin E.

  Prodáváte boudy pro psy z borovice?

  Dobrý den, nabízíte také boudy pro psy z borovice? Víc se mi líbí vzhled přírodního borovicového dřeva než smrku. Předem děkuji za odpověď.
 • 12.09.2019 Jaroslav P.

  Jakou psí boudu pro dva psy?

  Dobrý den, máme doma dva velké psy a potřebovali bychom je někam ubytovat. Máte ve Vaší nabídce nějakou boudu pro dva psy? Děkuji.
 • 30.08.2019 Jarmila U.

  Jaká má být velikost kotce pro psa?

  Dobrý den, jak velký kotec pro psa potřebuji? Chtěli bychom ho umístit na kraj zahrady k plotu pro našeho Bleska. Děkuji za odpověď
 • 27.06.2019 Alice S.

  Jakou mají nosnost dřevěné přepravky a bedýnky?

  Dobrý den, na vašich stránkách jsem viděl pěkné dřevěné přepravky. Můžete mi říct, jaká je jejich nosnost? A prodáváte je včetně ochranného nátěru? Děkuji za odpověď.
 • 26.06.2019 Vladimír B.

  Doporučíte mi vhodnou barvu pro natření zahradního altánu?

  Dobrý den, mám na zahradě starší altán ze smrkového dřeva, které bylo před montáží natřeno ochrannou lazurou. Po letech je ale nátěr již dosti omšelý a přestává pomalu plnit svou funkci, nemluvě o tom, že na oloupaný nátěr není moc hezký pohled. Můžete mi doporučit nějakou vhodnou barvu nebo ochranný nátěr? Děkuji za odpověď.
 • 25.06.2019 Filip B.

  Můžu dostat zahradní altán VL 44 včetně podlahy?

  Dobrý den, chtěl bych si na zahradě postavit altánek, kde by se dalo za pěkného počasí posedět s přáteli u sklenky vína nebo něčeho na zub. Z vašeho e-shopu se mi nejvíc zamlouvá zahradní altán VL 44 Basic. Je možné objednat si ho včetně podlahy? Děkuji za odpověď.

Aktuality

Archiv aktualit