Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Vyberte si prosím oblast, která vás zajímá:

 • 26.09.2022 Vladimír B.

  Doporučíte mi vhodnou barvu pro natření zahradního altánu?

  Dobrý den, mám na zahradě starší altán ze smrkového dřeva, které bylo před montáží natřeno ochrannou lazurou. Po letech je ale nátěr již dosti omšelý a přestává pomalu plnit svou funkci, nemluvě o tom, že na oloupaný nátěr není moc hezký pohled. Můžete mi doporučit nějakou vhodnou barvu nebo ochranný nátěr? Děkuji za odpověď.
 • 20.09.2022 Jozef Ch.

  Prodáváte dvoupatrové dětské domky?

  Dobrý den, prodáváte nějaké dvoupatrové zahradní domky pro děti tak do 25 000 korun? Děkuji za odpověď.
 • 14.09.2022 Vlastimil H.

  Jaký používáte způsob kotvení pergoly k zateplenému domu?

  Dobrý den, pořídili jsme si nově postavený a hlavně zateplený domek. Teď ještě musíme upravit a nějak zútulnit jeho okolí. Uvažujeme o terase s pergolou, ale nechtěli bychom nijakým způsobem narušit plášť zateplení domu. Můžete mi napsat jaký používáte způsob kotvení pergoly ke zdi domu? Děkuji za odpověď.
 • 27.08.2022 Alice S.

  Jakou mají nosnost dřevěné přepravky a bedýnky?

  Dobrý den, na vašich stránkách jsem viděl pěkné dřevěné přepravky. Můžete mi říct, jaká je jejich nosnost? A prodáváte je včetně ochranného nátěru? Děkuji za odpověď.
 • 27.08.2022 Pavlína B.

  Z jakého dřeva vyrábíte balkonová zábradlí?

  Dobrý den, z jakého dřeva vyrábíte vaše balkonová zábradlí? Je možné dostat dřevo již natřené nějakou lazurou či lakem? Pokud ano, mohl byste mi nějakou doporučit? Děkuji za odpověď.
 • 25.08.2022 Jana R.

  Má plastová bouda pro psa nějaké výhody?

  Dobrý den, přemýšlíme o koupi boudy pro psa pro našeho miláčka a rozhodujeme se mezi dřevěnou a plastovou boudou. Boudu chceme umístit ven, boudu pro psa do bytu nepotřebujeme, a tak by nás zajímalo, jestli mají plastové psí boudy oproti těm dřevěným nějaké výhody. Máte s nimi nějaké zkušenosti a jaký je Váš názor? Děkuji za odpověď.
 • 15.08.2022 Monika K.

  V čem se liší dřevěná a kompozitní prkna?

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaké jsou rozdíly mezi dřevěnými a kompozitními prkny? Musí se kompozitní prkna nějak udržovat? Děkuji za odpověď.
 • 27.07.2022 Oldřich Z.

  Prodáváte zahradní domek na nářadí plechový?

  Dobrý den, máme moderní domek u Prahy a chtěli bychom na zahradu pořídit domek na nářadí, ideálně plechový. Jaké jsou možnosti? Děkuji.
 • 10.07.2022 Pavlína B.

  Jakou skluzavku dáváte k Jungle Playhouse XL?

  Dobrý den, chtěla bych si u vás koupit dětský zahradní domek Jungle Playhouse XL. Můžete mi prosím říct, z jakého materiálu je skluzavka vyrobená a jaké jsou její rozměry? A nemáte nějaké tipy, jak hřiště co nejlíp zabezpečit? Děkuji za odpověď.
 • 06.06.2022 Čestmír Č.

  Je možné vyrobit mříž z impregnovaného dřeva v jiném rozměru?

  Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda je možné dodat mříž, kterou máte v nabídce pod názvem Impregnovaná mříž bez rámu 180 x 180 cm i v jiném rozměru. Konkrétně bych potřeboval tyto rozměry 3x 200x160 cm, 2x 140x160 cm a 1x 160x160 cm. Děkuji za odpověď.