Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Vyberte si prosím oblast, která vás zajímá:

 • 30.01.2023 Robin H.

  Jak ochránit dřevěný rám ozdobných mříží?

  Dobrý den, zajímalo by mne jakým způsobem jsou ošetřeny vámi nabízené ozdobné mříže. Chtěl bych je použít jako nízký plot, ale mám obavu zda povětrnostní vlivy, ale hlavně dešťová voda nepřispějí k jejich předčasné zkáze. Děkuji za odpověď.
 • 09.01.2023 Petra D.

  Mohu objednat dřevěný regál do šatní komory?

  Dobrý den, potřebuju si uspořádat a zabydlet velikou šatní komoru ve které mám veškeré oblečení, ložní prádlo, ale i krabice s botama. Na vašich stránkách jsem se dočetla, že jste firma, která vyrábí věci ze dřeva a právě by se mi hodilo několik dřevěných regálů. Vyrábíte i regály? Děkuji za odpověď.
 • 07.01.2023 Martina H.

  Lze rozdělit velký pokoj dělící stěnou?

  Dobrý den, poradíte mi jak z jednoho velikého pokoje vytvořit dva menší? Děti nám již povyrostly a já bych chtěla, aby měly svůj prostor na hraní i spaní oddělený od zatím společné ložnice. Na vašem e-shopu jsem se dočetla něco o dělících stěnách. Myslíte si, že by byly tyto dělící stěny vhodné? Děkuji za odpověď.
 • 05.01.2023 Vilém T.

  Z čeho vyrábíte vyvýšené záhony?

  Dobrý den, zajímalo by mne z jakého dřeva a jakým způsobem vyrábíte vyvýšené záhony na bylinky a zeleninu. Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
 • 02.01.2023 Jana M.

  Proč nemá vyvýšený záhon dno?

  Dobrý den, asi se budu ptát hloupě, ale zajímalo by mne proč vámi vyráběné vyvýšené záhony nemají dno. Jaký to má důvod? Děkuji za odpověď.
 • 21.12.2022 Vlasta H.

  Vyrábíte dřevěné regály do garáže na míru?

  Dobrý den, ve svém nově zrekonstruovaném domě si potřebuju udělat pořádek jak ve sklepě, tak i v garáži. Potřeboval bych celkem asi pět různě velkých regálů. Vaše firma vyrábí regály ze dřeva, ale nikde jsem se nedočetl jakých rozměrů. Děkuji za odpověď.
 • 19.12.2022 Míra S.

  Vyrábíte terasy z WPC materiálu?

  Dobrý den, zajímalo by mne jaký materiál používáte na výrobu venkovních teras. Děkuji za odpověď.
 • 25.11.2022 Martin B.

  Proč vyrábíte zábradlí jen alpského stylu?

  Dobrý den, mám moderní domek ke kterému jsem přistavěl garáž. V prvním patře nad garáží jsem z jednoho dětského pokoje vyboural dveře a střecha garáže se tak bude moci používat jako balkon. Ještě bych potřeboval na tuhle přístavbu udělat zábradlí. Balkonové zábradlí, které nabízí Vaše firma je bavorského typu a takové je pro mne nepoužitelné. Potřebuji zábradlí vzhledově jednoduché. Mohli byste takové zábradlí pro mne vyrobit? Děkuji za odpově
 • 22.11.2022 Zděnek H.

  Jak zakončit okraj střechy u zahradní chaty?

  Dobrý den, jaký způsob pro ukončení střechy na nově montované chatě je nejlepší. Potřebuji, aby takové ukončení bylo jednoduše proveditelné, ale hlavně bezpečně ochránilo střechu před vydatnými dešti. Děkuji za odpověď.
 • 16.11.2022 Luděk H.

  Čím odstínit balkon z bočních stran?

  Dobrý den, jakým způsobem bych mohl ochránit svůj balkon od prudkých poryvů větru. Domek, který máme, je postaven vysoko v horách a o prudké poryvy větru nebo deště tam není nouze. A protože se nacházíme v přírodě nechtěl bych na odstínění použít kov nebo sklo. V podstatě by mi stačilo balkon chránit z bočních stran. Děkuji za odpověď.