Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Vyberte si prosím oblast, která vás zajímá:

 • 09.04.2024 Hanka B.

  Čím rozdělit zahradu?

  Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu jak nebo čím přepažit zahradu. Chtěla bych oddělit zahradu užitkovou se vzrostlými stromy a záhony od zahrady okrasné. Nechci žádný nevzhledný plot, ale něco, co by do zahrady krásně zapadlo. Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
 • 14.03.2024 Marcela H.

  Můžu použít Kasko kostky na výrobu pískoviště?

  Dobrý den, napadlo mě, že bych svým dětem postavila pískoviště z vámi nabízených kasko kostek a až děti odrostou, použila bych kostky na vyvýšený záhon. Půjde to? Děkuji za odpověď.
 • 12.03.2024 Pavel R.

  Jak vyrobit rohový vyvýšený záhon?

  Dobrý den, úplně mě nadchnul nápad s prezentovanými Kasko plastovými truhlíky. Rád bych si vyrobil rohový vyvýšený záhon podle svých rozměrů. Co všechno na to budu potřebovat a je to opravdu tak snadné? Děkuji za odpověď.
 • 06.03.2024 Daniela J.

  Kam v zahradě umístit dřevěný nábytek?

  Dobrý den, s rodinou jsme se přestěhovali na venkov a chtěli bychom si pořídit zahradní nábytek. Jenže se nemůžeme rozhodnout zda plastový, kovový nebo dřevěný a hlavně kam ho umístit. Můžete nám nějak poradit? Děkuji za odpověď.
 • 06.03.2024 Vlaďka

  Je možné přímo do dřevěných truhlíků nasypat zem?

  Dobrý den, chtěla bych si u vás objednat dřevěné květinové truhlíky na terasu, ale zajímalo by mne, zda přímo do těchto truhlíků mohu nasypat zem a zasadit rostliny. Děkuji za odpověď a přeji hezký den, Vlaďka
 • 21.02.2024 Klára V.

  Čím odclonit ošklivé zákoutí?

  Dobrý den, u našeho bytového domu potřebujeme odclonit ošklivé zákoutí s kontejnery na smíšený odpad. Jedná se o 6 kusů kontejnerů na 1100 litrů odpadu. Pomůžete nám s tím? Děkuji za odpověď.
 • 10.01.2024 Marek V.

  Jak vyrobit stříšku nad dveře?

  Dobrý den, chtěl bych si sám vyrobit přístřešek nad dveře s jednou boční zástěnou, ale vůbec nevím jak začít a co všechno ohledně nářadí k tomu budu potřebovat, jsem truhlář amatér. Myslíte, že to sám zvládnu? Děkuji za odpověď.
 • 10.01.2024 Václav H.

  Proč je zbytečné mít u kůlny na nářadí velké okno?

  Dobrý den, chci si pořídit kůlnu na nářadí, ale z vaší nabídky si nějak nemohu vybrat. Chtěl bych, aby kůlna měla velké okno a takovou jsem na vašich stránkách hledal marně. Můžete mi s tím nějak pomoct. Děkuji za odpověď, Václav.
 • 04.01.2024 Vlasta T.

  Můžu do dřevěného kompostéru vložit nopovou folii?

  Dobrý den, s kompostováním nemám žádné zkušenosti. Pořídil jsem si dřevěný kompostér, ale mám strach, aby mi během roku neshnil. Mohu vnitřek kompostéru vyložit nopovou folii, tak jako je to u dřevěných truhlíků? Děkuji za odpověď.
 • 28.12.2023 Bára J.

  Co se zahradním nábytkem před zimou?

  Dobrý den, je mi jasné, že teď už je možná pozdě, ale chtěla bych se zeptat, zda je nutné dřevěný zahradní nábytek před zimou nějak ošetřit a zda ho mohu nechat na otevřené terase? Děkuji za odpověď.