Velká dětská hřiště

Velká dětská hřiště

Kdo by si nepřál plnit svým dětem opravdové dětské sny? Přemýšlíte, že uděláte radost svým dětem? Nevíte jak děti správně namotivovat, aby trávily rády čas venku?

Neváhejte a prohlédněte si nabídku velkých dětských hřišt Jungle Gym! Jedná se o dobře promyšlené sestavy základní dětského hřiště Jungle Gym a přídavného modulu. S přídavných modulem se základní dětské hřiště se skluzavkou a pískovištěm promění například na loď, lokomotivu, obchůdek, domeček a mnoho dalších. Děti budou opravdu nadšené. Tyto hřiště jim tak pomohou rozvíjet jejich přirozené vlohy.

Celý systém je skvěle navržený a tak si na své přijdou aktivní a neunavitelné děti, stejně jako klidné děti, které potřebují zázemí pro své hry a kreativitu. Zbývá už jen vybrat tu správnou variantu právě pro konkrétní dítě. 

Obrovskou výhodou celého systému Jungle Gym je možnost kombinovat doplňkové moduly, ale také hřiště mezi sebou a celý systém ještě více rozšiřovat.

Montáž je jednoduchá, ale zároveň ji umíme zajistit

Celý systém je dodáván v podobě jednoduché rodinné stavebnice. Mottem holandských hřišt Jungle Gym je "staví společně celá rodina". Hřiště je dodáváno v rozloženém stavu včetně veškerého spojovacího materiálu a jeho kompletaci zvládne opravdu každý.

Pokud by jste se z jakéhokoliv důvodu na montáž necítili, nebo na ni prostě neměli čas, rádi Vám montáž zajistíme.

Důraz kladený na bezpečnost dětí

Velká dětská hřiště jsou určená a vhodná pro děti ve věku 3-10 let. Všechna velká dětská hřiště Jungle Gym jsou pro děti bezpečná a jsou certifikovaná pro soukromé účely a to podle platných norem ČSN EN 71.

Podle čeho vybrat to správné velké dětské hřiště?

Výběr toho správného hřiště pro Vaše dítě nebo děti je naprosto klíčový. Je tedy důležité věnovat výběru pozornost. Správný výběr je důležitý pro to, aby děti své hřiště milovaly a rády se tam opakovaně mnoho let rády vracely a Vy jste měli možnost si o to více odpočinout po náročném dni v zaměstnání. Pojďte si společně projít několik aspektů, podle kterých se můžete rozhodovat při vybírání.

Výběr podle velikosti základního hřiště

Podle velikosti základního hřiště obecně můžeme hřiště rozdělit na:

Malá, střední a velká jsou víceméně relativní označení, protože vzhledem k tomu, že jsou všechna tato hřiště rozšířena o přídavný modul, označujeme je souhrným názvem "Velká dětská hřiště". Pokud ale hledáte to správné dětské hřiště pro Vaše zahradní prostory, určitě je potřeba vzít v úvahu velikost základního hřiště.

Malá dětská hřiště

Malá základní hřiště jsou vhodná pro menší zahradní prostory a také pro nejmenší děti (dítě). Z nabízených hřišť můžeme mezi malá hřiště počítat tyto herní sestavy:

(příklad malého základního hřiště Jungle Hut)

Středně velká základní hřiště 

Velikost tak akorát pro většinu zahrad. Velikostně ideální pro 2-3 děti, které zde najdou dostatečné vyžití. Z nabízených sestav holandského výrobce Jungle Gym můžeme za středně velká základní hřiště považovat tato:

(příklad středně velkého základního hřiště Jungle Shelter)

Velká základní hřiště 

Největší základní věže z nabídky výrobce. Nejvhodnější pro více dětí, zvlášť pokud mají děti ještě kamarády. Mezi velká základní hřiště můžeme považovat následující hřiště:

(příklad velkého základního hřiště Jungle Fort)

Výběr podle druhu zastřešení základního hřiště

Výběr podle druhu zastřešení je závislý jen na Vašich preferencích a konečné stylizace do zahrady, kde bude hřiště umístěné. 

Základní dětské hřiště s dřevěnou střechou:

(příklad základního dětského hřiště s dřevěnou střechou Jungle Chalet)

Základní dětské hřiště s odolnou plátěnou střechou:

(příklad základního dětského hřiště s odolnou plátěnou střechou Jungle Villa)

Základní dětské hřiště bez střechy:

(příklad základního dětského hřiště bez střechy Jungle Tower)

Výběr podle osobnosti a vlastností dětí

Každé dítě upřednostní jiné vyžití na svém novém velkém dětském hřišti. Všechna naše hřiště jsou vybavena skluzavkou, která sklízí úspěch u naprostě většiny dětí. Upřímně nevíme, jak by hřiště bez skluzavky mohlo vůbec u dětí obstát. Všechna velká hřiště z nabídky jsou také vybavena ve spodní části hřiště pískoviště s ochrannou sítí proti kočkám Cat Stop. Pouze u hřišť s modulem domečku Playhouse bude pískoviště nedostupné, protože domek se zpravidla instaluje právě do prostoru pískoviště. Další části hřiště už jsou samozřejmě díky přídavným modulům modifikovatelné.

Je jasné, že dětskou povahu nelze přesně škalulkovat. Obecně by se dala rozšíření konkrétními moduly podle osobností a vlastností dětí rozdělit na:

Moduly vhodné zejména pro aktivní, živelné a neunavitelné děti

(fotografie rozšiřujícího přídavného Climb modulu)

Moduly vhodné zejména pro klidné, společenské a kreativní děti

(fotografie rozšiřujícího přídavného modulu MiniMarket)

Speciální moduly vhodné zejména pro děti s rozvinutou fantazií

(fotografie rozšiřujícího přídavného modulu Boat)

Aktuality

Archiv aktualit