Přídavné moduly pro hřiště Jungle Gym 

Přídavné moduly pro hřiště Jungle Gym

Představujeme vám naši nabídku přídavných modulů pro hřiště Jungle Gym. Tyto doplňky rozšiřují uživatelské rozhraní základních herních sestav, díky čemuž se vašim dětem otevírají další možnosti zábavy. Mezi přídavné moduly Jungle Gym najdete například šplhací stěnu, na které si děti protrénují svou obratnost a lezecké dovednosti, modul lodi, na které si můžou s kamarády hrát na piráty, piknikové stoly či prodejní stánek, které vaše děti využijí například při hře na obchod, restauraci apod. Přídavné moduly jsou kombinovatelné se všemi dětskými hřišti Jungle Gym z naší nabídky.

 • přídavné mo...
Zobrazit celý text

Představujeme vám naši nabídku přídavných modulů pro hřiště Jungle Gym. Tyto doplňky rozšiřují uživatelské rozhraní základních herních sestav, díky čemuž se vašim dětem otevírají další možnosti zábavy. Mezi přídavné moduly Jungle Gym najdete například šplhací stěnu, na které si děti protrénují svou obratnost a lezecké dovednosti, modul lodi, na které si můžou s kamarády hrát na piráty, piknikové stoly či prodejní stánek, které vaše děti využijí například při hře na obchod, restauraci apod. Přídavné moduly jsou kombinovatelné se všemi dětskými hřišti Jungle Gym z naší nabídky.

 • přídavné moduly pro hřiště Jungle Gym jsou stejně jako herní sestavy certifikované dle platných norem ČSN EN 71 pro užívání v soukromé sféře
 • mezi doplňkovými moduly najdete i interaktivní herní prvky Tic Tac Toe připomínající mezi dětmi oblíbenou hru piškvorky a modul Talking Tube podobající se kelímkovému telefonu
 • přídavné moduly vám rádi na požádání povrchově upravíme barvami Xyladecor v libovolném odstínu z naší nabídky
Zobrazuji 1 – 12 z 18 produktů
na stránku

dětské hřiště jungle gym s modulem

Máte už doma své hřiště Jungle Gym a přejete si jej rozšířit o některý z nabízených modulů?

Hřiště Jungle Gym jak již sami víte nabízí mnoho hodin není zábavy pro děti. Někdy se může stát, že Vaše dítě by upřednostnilo nějaké konkrétní využití svého hřiště. Například se ukáže že rádo šplhá a leze. Není nic jednoduššího než rozšíření věže o herní modul Climb X´tra. Jindy například zjistíte, že si Vaše dítě rádo kreslí nebo maluje. V takovém případě se jeví jako skvělý nápad rozšíření hřiště o Mini Picnic modul, což je dětský stoleček s posezením. Modulů a variant rozšíření je opravdu hodně a stačí si jen vybrat.

Nejlepší cesta k volbě správného rozšiřujícího modulu je osobní návštěva

Ano, vezměte své děti přímo k nám, tedy do areálu firmy Vladeko, kde jsou dětská hřiště Jungle Gym společně s rozšiřujícími moduly nainstalovány. Snadno pak zjistíte, které atrakci si srdce a pozornost Vašich dětí získají. Budete mít i možnost se podívat, jak jsou všechny moduly bezpečné a připravené na dětské hry.

Mini Picnic Module Vladeko

(instalovaná modul Mini Picnic Module v areálu firmy Vladeko)

Rozšíření nebo transformace?

Je to jedna z otázek, které se nabízí před volbou toho nejsprávnějšího modulu pro rozšíření dětského hřiště. Je potřeba dětské hřiště rozšířit například o houpačku a nebo změnit vzhled celého hřiště a dát mu podobu například pirátské lodi? To je asi hlavní rozdíl. Rozšiřující moduly přidávají určitý herní prvek k samotnému hřišti, naproti tomu transformující moduly změní vzhled dětského hřiště jako celku na konkrétní podobu jen v různých variacích.

Rozšiřující herní moduly z nabídky Jungle Gym:

 •     Playhouse modul 145 cm - dětský domeček pro hřiště s vyšší podestou
 •     Playhouse modul 125 cm - dětský domeček pro hřiště s nižší podestou
 •     Mini Picnic modul 160 cm - piknikové posezení pro hřiště s šířkou 160 cm
 •     Mini Picnic modul 120 cm - piknikové posezení pro hřiště s šířkou 120 cm
 •     Climb modul X´tra - lezecká stěna, šplhací síť a houpačka v jednom
 •     2-Swing modul X´tra - společné houpání na dvou houpačkách
 •     1-Swing modul X´tra - modul jedné samostatné houpačky
 •     1 Step modul - tři různé varianty žebříkového výstupu na věž
 •     Balcony modul - přídavná terasa k dětskému hřišti
 •     Bridge modul - další herní věž s lezeckou stěnou, lávkou s provazem a mostní lávkou
 •     Bucket modul - modul dětského látkového výtahu
 •     Minimarket modul - obchůdek, prodejní stánek, recepce, pokladna v jednom
 •     Tic Tac Toe modul - varianta oblíbené dětské hry piškvorky - varianta oblíbené dětské hry piškvorky

Transformující herní moduly z nabídky Jungle Gym:

 •     Train modul - proměna dětského hřiště na lokomotivu
 •     Boat modul - proměna dětského hřiště na loď - proměna dětského hřiště na loď

(fotografie z realizace Boat Module společně a její podobu při rozšíření základního hřiště Jungle Fort s modulem domečku Playhouse v podpalubí)

(naproti tomu realizace Boat Module na základní hřiště Jungle Cabin)

Speciální moduly pro spojení dvou herních věží

Proč rozšiřovat současné hřiště Jungle Gym jen o modul, když výrobce nabízí možnost propojení dvou hřišť pomocí dvou propojovacích modulů k tomuto účelu přímo určených? 

 •     Bridge Link - propojovací visutá lávka, která Vám dovolí spojit více věží za sebe
 •     Net Link - propojovací visutá lávka s provazovým zábradlím pro spojení více věží za sebe - propojovací visutá lávka s provazovým zábradlím pro spojení více věží za sebe

(konkrétní realizace spojení dvou dětských hřišť Jungle Barn a Jungle Lodge spojovacím modulem Bridge Link)

Výběr modulu přesně podle toho, co má dítě rádo

Každé dítě je naprosto jiné. Každému udělá radost něco jiného. To so jedno dítě zcela nadchne o to jiné dítě ani nezavadí. Proto uděláte dobře, pokud při výběru rozšiřujícího modulu vezmete v úvahu to, jaké Vaše dítě je. Naprostá většina dětí miluje skluzavku, žebřík a pískoviště. Proto těmito komponenty jsou vybaveny téměř všechna hřiště z nabídky. (následující rozdělení berte spíše orientačně, protože jak již bylo v úvodu poznamenáno, tak každé dítě je jedinečné, stejně tak jako jeho potřeby)

Pokud máte klidnější děti, jeví se jako optimální rozšiřující moduly tyto:

Mini Picnic Module - piknikové posezení

Jedná se o klidné zázemí dětského stolečku a lavic, které je kryté stříškou. U takového stolečku si můžou děti například psát, kreslit, malovat, hrát si, svačit a mnoho a mnoho jiného. Stolek je vyráběný ve dvou variantách - podle toho, k jakým hřištím Jungle Gym bude toto posezení nainstalované.

MiniMarket Module - obchůdek

Tento modul obchůdku, pokladny, loutkového divadla, recepce nebo všeho co si budou děti přát využijí pravděpodobně klidnější děti s obchodními nebo podnikatelskými sklony. Budo mít úžasné kryté zázemí pro své hry a fantazie.

Playhouse Module - domeček pro děti

Dětský domek s oboustranně uzavíratelnými plastovími dvěřmi a okenicemi v krásném barevném provedení. Děti tak budou možnost mít pro sebe nebo pro své hračky zázemí, jaké si vždy přáli. Jejich první vlastní opravdický dům. Dělá se ve dvou variantách podle podesty dětského hřiště

Balcony Module - modul terasy

Na první pohled změní podobu dětského hřiště o krásnou terasu. Terasa se dá využít jako hvězdářská pozorovatelna, myslivecký posed nebo pódium pro malé herce nebo zpěváky. Možností využití je nespočetně.

Tic Tac Toe Module - varianta dětských piškvorek

Tímto modulem lze rozšířit libovolné herní hřiště. Jedná se o jednoduchou variantu piškovek, kdy otáčením prvků lze sestavit řada stejných znaků.

Bucket Module - dětský výtah do patra herní věže

Efektní i efektivní způsob jak dostat své hračky nahoru i dolů. Přeci nemůžete chtít po svých dětech, aby hračky nosily nahoru do herní věže po stoupacím žebříku?

Playhouse modul

Kategorie produktů