Ozdobná prkna 

Ozdobná prkna

Ozdobná prkna patří mezi důležité součásti pro stavbu dřevěného balkonu a žádný dřevěný balkón se bez nich neobejde. Jejich využití je různorodé. Ozdobná prkna se používají například k olemování horní části balkonového či terasového zábradlí nebo se pomocí ozdobných prken může zakrýt pohledová strana betonové základní desky balkonu. Ozdobná prkna lze použít i jako čelní stěna dřevěných balkonových truhlíků, k olemování štítů, oken a nebo také dveří. Naše nabídka zahrnuje celkem sedm různých ozdobných prken, které je lze mezi sebou kombinovat, případně je možné dohodnout se na výrobě ozdobný...

Zobrazit celý text

Ozdobná prkna patří mezi důležité součásti pro stavbu dřevěného balkonu a žádný dřevěný balkón se bez nich neobejde. Jejich využití je různorodé. Ozdobná prkna se používají například k olemování horní části balkonového či terasového zábradlí nebo se pomocí ozdobných prken může zakrýt pohledová strana betonové základní desky balkonu. Ozdobná prkna lze použít i jako čelní stěna dřevěných balkonových truhlíků, k olemování štítů, oken a nebo také dveří. Naše nabídka zahrnuje celkem sedm různých ozdobných prken, které je lze mezi sebou kombinovat, případně je možné dohodnout se na výrobě ozdobných prken v atypickém rozměru v naší truhlářské dílně.

Ozdobná balkonová prkna běžně dodáváme bez povrchové úpravy v přírodní barvě smrkového dřeva. Za příplatek je možné balkonová prkna nalakovat ověřenou lazurou na dřevo Xyladecor. V případě, že si na montáž balkonových prken netroufáte sami, obraťte se na nás a my k Vám vyšleme tým zkušených montážníků, kteří balkon spolehlivě namontují za Vás.

Zobrazuji 1 – 7 z 7 produktů

Kategorie produktů