Boudy pro psa 

Boudy pro psa

Hledáte psí boudu? Právě jste ji našli.

Psí bouda je základní a nedílnou součástí pro psa, který tráví  většinu času venku. Chrání ho před nepříznivým počasím nebo prudkým sluncem. Při výběru dbejte na to, aby váš chlupatý kamarád měl v boudě dostatek místa a cítl se v ní pohodlně a bezpečně. Boudy vyrábíme pro středně velká a velká plemena. Na výběr máte z několika kategorii :

  • Velikost    - středně velké plemeno psa

                         - velké plemeno psa

  • Provedení - celodřevěná

                         - s kovovým orámováním

  • Zateplení  - zateplená

                        ...

Zobrazit celý text

Hledáte psí boudu? Právě jste ji našli.

Psí bouda je základní a nedílnou součástí pro psa, který tráví  většinu času venku. Chrání ho před nepříznivým počasím nebo prudkým sluncem. Při výběru dbejte na to, aby váš chlupatý kamarád měl v boudě dostatek místa a cítl se v ní pohodlně a bezpečně. Boudy vyrábíme pro středně velká a velká plemena. Na výběr máte z několika kategorii :

  • Velikost    - středně velké plemeno psa

                         - velké plemeno psa

  • Provedení - celodřevěná

                         - s kovovým orámováním

  • Zateplení  - zateplená

                        - bez tepelné izolace

Zateplenou psí boudu lze postavit kamkoliv do vaší zahrady a je vhodná pro veškerá plemena.

Bouda bez tepelné izolace je vhodná pro psí plemeno odolné proti chladu nebo do teplejšich prostor např. do přístavku u psího kotce. Je navržena tak, aby se v kotci dala snadno smontovat a nezabrala tam mnoho místa. Dřevo použité na výrobu je bez povrchové úptavy.

Všechny námi navržené boudy mají plochou odklápěcí střechu, díky čemuž se dají dobře vyčistit a vyvětrat. V létě se na střeše mohou psi pohodlně vyhřívat.

Zobrazuji 1 – 7 z 7 produktů

Jak vybrat psí boudu?

Psí boudy jsou základním vybavením každého pejskaře. Nesmí chybět na žádné zahradě, která je bedlivě střežena oddaným čtyřnohým hlídačem. Kvalita zpracování psí boudy a pohodlí obyvatele té psí boudy jsou dvě nejzákladnější kriteria, na které byste měli hledět při výběru pořádné psí boudy. Je to totiž místo, kde Vaši miláčci po náročném dni chtějí porádně odpočinout. Psích bud je spoustu typů a je potřeba vybrat tu pravou pro Vaše potřeby. Ať už potřebujete menší psí boudu pro jezevčíka do bytu, nebo větší psí boudu pro labradora nebo třeba pořádnou psí boudu pro německého ovčáka. Naše psí boudy je možno umístit do kotce pro psy, který psům zajistí větší prostor, pokud nemohou volně běhat po Vaší zahradě.

Bytelná dřevěná bouda pro psa

Chcete svému pejskovi dát místo, kam se schovat před každodenním stresem? Dřevěná bouda pro psy je nejlepší volbou. Dřevěné psí boudy jsou vyrobeny podle zvoleného typu různými způsoby, základ je ale vždy stejný. Rám je vyroben z odolných dřevěných hranolů 30 x 30 milimetrů. Na tento rám jsou zvenku vždy přibity silné smrkové palubky, které psí boudě dodají příjemný vzhled. Do boudy pro psy se chodí přes rozměrnou předsíňku a v ložnici psí boudy se psi mohou krásně natáhnout a relaxovat.

Při výběru z naší standartní nabídky, má bouda pro psa rozměry podle výběru buď 120 cm, 130 cm nebo 160 cm na šířku a hloubku mají dvě menší boudy 80 cm, bouda XXL je pak hluboká 90 cm. Výška psích bud je 80 resp. 90 centimetrů. Velikost boudy pro psa je možné však na přání zákazníka upravit podle požadavků jak na vnější rozměry, tak i na ty vnitřní.

Dřevěná bouda pro psa má bytelnou konstrukci

Dřevěné boudy pro psa mají praktickou odnímatelnou střechu

Na první pohled se to nemusí zdát, ale odnímatelná střecha v dřevěné boudě pro psa je nepostradatelná součást každé naší psí boudy, ať už zateplené psí boudy, nezateplené nebo celodřevěné boudy pro psa. Odnímatelná střecha na psí boudě je praktické vylepšení. Její odejmutí Vám umožní boudu snadno a rychle vyčistit od veškerého nepořádku, který tam Váš miláček za celou tu dobu nanosil. Střecha psí boudy je navíc dokonale rovná, takže se na ní mohou psi za hezkých dní slunit a pozorovat okolí.

Střecha dřevěné boudy pro psa je odnímatelná

Pohodlný interiér v psí boudě

Interiér každé psí boudy z naší nabídky je řešen různě, jedno mají ale všechny možnosti společné. Tou společnou vlastností je maximální pohodlí Vašeho čtyřnohého parťáka. V zateplené psí boudě i v nezateplené psí boudě je vnitřní prostor řešen dřevěnými OSB deskami. Ty mají vlastnosti, které se perfektně hodí právě na stěny a podlahu psí boudy. Jsou hladké, takže nehrozí nechtěné zachytávání husté psí srsti o nějaké výstupky, zároveň jsou dostatečně tuhé, aby nedošlo k jejich prolomení například na podlaze psí boudy a v neposlední řadě jsou i praktické na čištění - prostě z nich bahno, hlínu a chlupy smetete koštětem nebo vysajete obyčejným domácím vysavačem. Celodřevěná bouda pro psy má poněkud luxusnější vzhled. Tady jsou na vnitřní stěny i podlahu použity smrkové palubky. Ty se také velice snadno čistí, navíc dodávají boudě bezvadný moderní vzhled.

V interiéru psí boudy má pes maximální pohodlí

Jak na výběr psa?

Výběr psa je velká věc. Pejska byste si měli pořídit především podle Vašich předchozích zkušeností s chovem těchto domácích chlupáčů, dle velikosti pejska, jeho prostorových nárokům a v neposlední řadě samozřejmě také podle toho, jaké plemeno se Vám vzhledově nejvíce líbí. Vaše zkušenosti se psy jsou velice důležité pro spokojený život psa. Pokud budete například psa krmit všeličím, bude sice na první pohled spokojený, v pozdější fázi jeho života mu to ale třeba způsobí veliké komplikace s klouby. Pokud jste ale zkušenější, nebo se řídíte přesně podle chovatelských knížek, tak víte, že pes by se měl krmit přesně odměřenou dávku správných granulí nebo speciálními psími potravinami, popřípadě dobrou člověčí stravou, rozhodně ne zbytky. Teprve pak bude pejsek naprosto spokojený. A tak je to se vším - s péčí o srst, s pravidelnými návštěvami veterináře, s čištěním pejska, no prostě se vším.

Kategorie produktů