Zahradní nábytek 

Zahradní nábytek

Zahradní nábytek je nepostradatelnou součástí sebemenší zahrádky. Vzhledem k tomu, že u něj přijímáme hosty a trávíme chvíle odpočinku, měli bychom jeho výběru věnovat velkou pozornost. Důležité je si rozmyslet jeho umístění v zahradě nebo na terase, rozsah sedací soupravy a neopomenout možnosti uložení nábytku na zimu. Velký výběr umožňuje volit mezi jednoduchými sestavami, které jsou lehké, snadno přenositelné, případě skládací. Ty ocení především majitelé malých zahrádek, balkónů nebo tam, kde není místo na zimní uskladnění robustních sestav. Naopak ti, kteří potřebují dostatek prostoru ...

Zobrazit celý text

Zahradní nábytek je nepostradatelnou součástí sebemenší zahrádky. Vzhledem k tomu, že u něj přijímáme hosty a trávíme chvíle odpočinku, měli bychom jeho výběru věnovat velkou pozornost. Důležité je si rozmyslet jeho umístění v zahradě nebo na terase, rozsah sedací soupravy a neopomenout možnosti uložení nábytku na zimu. Velký výběr umožňuje volit mezi jednoduchými sestavami, které jsou lehké, snadno přenositelné, případě skládací. Ty ocení především majitelé malých zahrádek, balkónů nebo tam, kde není místo na zimní uskladnění robustních sestav. Naopak ti, kteří potřebují dostatek prostoru pro očekávanou návštěvu, by měli dbát především na pevnost a pohodlí, které nábytek může poskytnout. Správnou volbu dostatečně široké židle, dlouhé lavice a pevného stolu majitelé ocení zvláště při častém užívání.

Výběr materiálu, z kterého je zahradní nábytek vyroben, je široký. První skupinu tvoří zahradní nábytek z masivu, které je velmi robustní a zároveň cenově přijatelný. Pokud ošetříte zahradní nábytek ze smrku či borovice kvalitním a dostatečným nátěrem hned v počátku jeho užívání, přiblíží se jeho životnost výrobkům z tvrdého dřeva. Ale ani u dubového nebo akátového zahradního nábytku by jste neměli jeho ochranu zanedbávat, impregnace dobrým olejem pro tvrdá dřeva je i zde nutností.

Zahradní nábytek lze ve firmě VLADEKO zakoupit i jednotlivě, čímž se vychází potřebám individuálních kombinací počtu kusů židlí, lavic i stolů.

Zobrazuji 1 – 12 z 108 produktů
na stránku

Kategorie produktů