Dubové sudy a dřevěné džbery na květiny  

Dubové sudy a dřevěné džbery na květiny

Naše společnost Vám představuje svou nabídku dubových džberů a sudů. Dubové sudy jsou vyrobeny a dováženy z Nizozemska. Mají velmi pevné dno a dřevěný plášť dubového sudu je navíc zpevněn kovovými obručemi. Dubové sudy jsou ideální pro odchytávání dešťové vody nebo jako zahradní dekorace. V současnosti Vám můžeme nabídnout dubové sudy ve dvou různých velikostech. V katalogu také najdete menší dubový džber na květiny ve tvaru malého soudku. Podobně jako u dubových sudů je i dřevěný plášť dubového džberu jištěn kovovými obručemi, které byly pro efekt natřeny černou barvou. Vnitřek dubového dž...

Zobrazit celý text

Naše společnost Vám představuje svou nabídku dubových džberů a sudů. Dubové sudy jsou vyrobeny a dováženy z Nizozemska. Mají velmi pevné dno a dřevěný plášť dubového sudu je navíc zpevněn kovovými obručemi. Dubové sudy jsou ideální pro odchytávání dešťové vody nebo jako zahradní dekorace. V současnosti Vám můžeme nabídnout dubové sudy ve dvou různých velikostech. V katalogu také najdete menší dubový džber na květiny ve tvaru malého soudku. Podobně jako u dubových sudů je i dřevěný plášť dubového džberu jištěn kovovými obručemi, které byly pro efekt natřeny černou barvou. Vnitřek dubového džberu je lehce vypálen. Všechny dubové džbery a sudy jsou v základním provedení bez povrchové úpravy a mají původní barvu použitého dřeva. V případě zájmu je možné dubové džbery a sudy natřít některým z ošetřujících přípravků na dřevo Xyladecor.

Dále si můžete prohlédnout naše dřevěné džbery na květiny. Jsou vyrobeny z velmi kvalitního akátového dřeva, které džberu dodalo potřebnou pevnost a atraktivní vzhled. Rustikální okrasné džbery na květiny se skvěle hodí jak do zahrady, tak na terasu, balkón či do pergoly nebo altánku. Dřevěné džbery na květiny jsou k dostání ve třech velikostech, přičemž nejmenší džber v průměru 35 cm a největší 60 cm. Dřevěný plášť okrasného džberu je zpevněn kovovými obručemi. Při běžné objednávce expedujeme dřevěný džber v přírodním provedení, tedy bez povrchové úpravy. Za příplatek je možné dřevěný džber na květiny natřít některým z našich ošetřujících přípravků na dřevo značky Xyladecor.

Zobrazuji 1 – 11 z 11 produktů

Kategorie produktů