Zastřešené pergoly 

Zastřešené pergoly

Naše nové zastřešené pergoly Linda se skvěle hodí pro chvíle nerušeného odpočinku o samotě, nebo také pro hoštění návštěv stejně tak pro společná posezení s blízkými. Využít lze i jako garážové stání pro osobní automobil nebo motocykl. Pro v poslední době tolik oblíbené zastřešené pergoly používáme lepené, a tudíž i tvarově stálé prvky. To nám pak umožňuje překlenout i dlouhé rozpony zastřešení pergol, a to při výborné tvarově stabilitě dřevěných profilů. To je důležité zvláště při používání průhledných střešních krytin - Makrolonu nebo Ondexu. Lepené ráhno se Vám pod palčivým sluncem nikdy...

Zobrazit celý text

Naše nové zastřešené pergoly Linda se skvěle hodí pro chvíle nerušeného odpočinku o samotě, nebo také pro hoštění návštěv stejně tak pro společná posezení s blízkými. Využít lze i jako garážové stání pro osobní automobil nebo motocykl. Pro v poslední době tolik oblíbené zastřešené pergoly používáme lepené, a tudíž i tvarově stálé prvky. To nám pak umožňuje překlenout i dlouhé rozpony zastřešení pergol, a to při výborné tvarově stabilitě dřevěných profilů. To je důležité zvláště při používání průhledných střešních krytin - Makrolonu nebo Ondexu. Lepené ráhno se Vám pod palčivým sluncem nikdy nezkroutí, a nepotrhá drahou polykarbonátovou desku zastřešené pergoly.

Všechny naše zastřešené pergoly Linda jsou kombinovatelné s dělícími stěnami Modern a Praktik a také s dekorativními mřížemi. Zatímco dělící stěny jsou využívány jako zástěna proti slunci a větru, dekorativní mříže se nejlépe uplatní při pěstování popínavých rostlin. Protože nové zastřešené pergoly Linda nejsou samostojné, musí se k zemi upevnit kotvícími prvky, jako jsou zemní vruty nebo betonové patky. Máme vlastní truhlářskou dílnu a proto v případě, že vám nevyhovuje rozměr nebo tvar našich zastřešených pergol, je možné se s námi domluvit na zakázkové výrobě pergoly na míru. 

Zobrazuji 1 – 11 z 11 produktů

Kategorie produktů