Balkonové podpěry 

Balkonové podpěry

Dřevěné balkonové podpěry jsou důležitým konstrukčním prvkem při instalaci balkonového zábradlí. Zpravidla se používají k podpírání horního madla zábradlí, případně truhlíkového dna. Vyjma této užitné funkce plní dřevěné balkonové podpěry i funkci dekorativní. Balkonové podpěry se vyrábí z důkladně vysušeného a dohladka ohoblovaného dřeva z tradičních českých jehličnanů, v tomto případě ze smrku a v naší soukromé truhlářské dílně jsou frézovány do mnoha zdobných tvarů. Na výběr je řada různých variant, aby si mohl každý vybrat balkonovou podpěru podle svých představ. V případě zájmu je ale ...

Zobrazit celý text

Dřevěné balkonové podpěry jsou důležitým konstrukčním prvkem při instalaci balkonového zábradlí. Zpravidla se používají k podpírání horního madla zábradlí, případně truhlíkového dna. Vyjma této užitné funkce plní dřevěné balkonové podpěry i funkci dekorativní. Balkonové podpěry se vyrábí z důkladně vysušeného a dohladka ohoblovaného dřeva z tradičních českých jehličnanů, v tomto případě ze smrku a v naší soukromé truhlářské dílně jsou frézovány do mnoha zdobných tvarů. Na výběr je řada různých variant, aby si mohl každý vybrat balkonovou podpěru podle svých představ. V případě zájmu je ale možné domluvit se i na zakázkové výrobě balkonových podpěr v atypickém provedení.

Všechny typy balkonových podpěr jsou v základním provedení bez povrchové úpravy, to znamená, že je jim ponechána jejich původní, přírodní barva. Povrchovou úpravu si lze k základnímu produktu v případě zájmu přikoupit. K povrchové úpravě dřevěných produktů slouží nátěrové hmoty značky Xyladecor, které jsou u nás k dostání v mnoha barevných odstínech.

Zobrazuji 1 – 7 z 7 produktů

Kategorie produktů