Zahradní altány 

Zahradní altány

Zahradní altány patří mezi nejpopulárnější zahradní dřevostavby. Jejich konstrukce a celkový design přímo vybízí k dlouhému vysedávání pod altánkem na oblíbeném pohodlném křesílku. Design zahradního altánu patří v zahradní architektuře mezi ty nejzajímavější a právem nejoblíbenější. Zahradní altánky vyrábíme ze smrkového dřeva, ale nabízíme i dřevěné altánky z modřínu, který se vyznačuje svou krémovou přírodní barvou. Dřevěné altány bývají nejčastěji pěti- nebo šestiboké, vyrábíme ale i altány s osmi stranami. Variant výběru je tedy nespočet, pokud si ale ani přes to nevyberete ten pravý pr...

Zobrazit celý text

Zahradní altány patří mezi nejpopulárnější zahradní dřevostavby. Jejich konstrukce a celkový design přímo vybízí k dlouhému vysedávání pod altánkem na oblíbeném pohodlném křesílku. Design zahradního altánu patří v zahradní architektuře mezi ty nejzajímavější a právem nejoblíbenější. Zahradní altánky vyrábíme ze smrkového dřeva, ale nabízíme i dřevěné altánky z modřínu, který se vyznačuje svou krémovou přírodní barvou. Dřevěné altány bývají nejčastěji pěti- nebo šestiboké, vyrábíme ale i altány s osmi stranami. Variant výběru je tedy nespočet, pokud si ale ani přes to nevyberete ten pravý pro Vás, disponujeme vlastní truhlářskou dílnou a máme zkušené technické poradce, kteří Vám pomohou s návrhem a realizací altánu podle Vašeho plánku a Vašich návrhů.

Dřevěné altánky se dají rozdělit na dvě velké skupiny. První skupinou jsou celouzavřené altány, které na první pohled mohou připomínat zahradní domek. Tyto zahradní altány jsou ideální pro posezení i za větrného počasí, za deště i chladnějších večerů. V těchto typech altánu tedy nemusíte vůbec nic řešit. Druhou skupinou jsou otevřené dřevěné altány, ze kterých máte dokonalý přehled o všem co se kolem děje. Tyto altány je možné však dovybavit například dělícími stěnami a vytvořit z nich polozakrytý altánek, který Vás také bude před větrem dobře krýt.

Zahradní altánky z naší nabídky je možné dostat v provedení bez střešní krytiny, nebo za příplatek s krytinou v podobě asfaltového šindele. Při standardní objednávce dodáváme altány bez povrchové úpravy. V případě zájmu je možné za příplatek povrch altánu vybavit ochranným nátěrem z naší bohaté nabídky barev na dřevo. Pokud se necítíte na stavbu zahradního altánu svépomocí, rádi za vámi pošleme náš montážní tým, který altánek kompletně sestaví a bezpečně ukotví za vás.

Zobrazuji 1 – 12 z 32 produktů
na stránku

Kategorie produktů