Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Zakázková výroba

Zpět na přehled
 • 09.04.2024 Hanka B.

  Čím rozdělit zahradu?

  Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu jak nebo čím přepažit zahradu. Chtěla bych oddělit zahradu užitkovou se vzrostlými stromy a záhony od zahrady okrasné. Nechci žádný nevzhledný plot, ale něco, co by do zahrady krásně zapadlo. Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
 • 21.02.2024 Klára V.

  Čím odclonit ošklivé zákoutí?

  Dobrý den, u našeho bytového domu potřebujeme odclonit ošklivé zákoutí s kontejnery na smíšený odpad. Jedná se o 6 kusů kontejnerů na 1100 litrů odpadu. Pomůžete nám s tím? Děkuji za odpověď.
 • 10.01.2024 Marek V.

  Jak vyrobit stříšku nad dveře?

  Dobrý den, chtěl bych si sám vyrobit přístřešek nad dveře s jednou boční zástěnou, ale vůbec nevím jak začít a co všechno ohledně nářadí k tomu budu potřebovat, jsem truhlář amatér. Myslíte, že to sám zvládnu? Děkuji za odpověď.
 • 05.12.2023 Petr K.

  Vyrobíte mi boudu pro psa na zakázku?

  Dobrý den, líbí se mi vámi nabízené izolované psí boudy. Uměli byste mi nabídnout a vyrobit psí boudu na zakázku? Je možné zvolit jiný rozměr nebo materiál? Děkuji za odpověď.
 • 20.11.2023 Petra K.

  Vyrábíte dřevěný zahradní nábytek z palet?

  Dobrý den, mohli bychom vám dodat palety, abyste nám z nich vyrobili zahradní nábytek? Děláte to tak? Děkuji za odpověď.
 • 20.11.2023 Vladam H.

  Mohu objednat dřevěnou lávku atypických rozměrů?

  Dobrý den, obracím se na vás, protože jsem viděl, že jste schopni dodat lávku přes větší jezírko. Jezírko máme nyní ve výstavbě. Počítáme sem s lávkou, kde délka bude cca 11m. Vyrobíte nám takovou lávku? Samozřejmě vč. usazení. Sami bychom si na to netroufli. Děkuji za odpověď.
 • 15.11.2023 Hanka T.

  Jaký je rozdíl mezi voliérou pro papoušky a pro slepice?

  Dobrý den, zajímalo by mne jaký je rozdíl mezi voliérou pro papoušky a pro slepice? Z čeho jsou voliéry vyrobeny a jaké mají rozměry. Mohu si u vás voliéru pro slepice objednat? Děkuji za odpověď.
 • 13.11.2023 Marek K.

  Jak probíhá výměna dřevěného plotu?

  Dobrý den, chtěli bychom si nechat vyrobit a nainstalovat k domu nový plot. Máme přání, aby se nový plot co nejvíce podobal plotu původnímu, na který jsme zvyklí a líbí se nám. Chtěli bychom jeho vzhled zachovat. Je to možné? Děkuji za odpověď.
 • 13.10.2023 Václav C.

  Z čeho vyrobit a sestavit pevný plot

  Dobrý den, pro pozemek u domu potřebujeme Pevný a neprůhledný plovytvořit pevný plot. Máme velké psy a musíme mít jistotu, že plot neprorazí ani nepřeskočí. Máte něco festovního v nabídce? Na první pohled nás zaujali stěny Dronten. Děkuji za odpověď.
 • 11.10.2023 Pavel R.

  Který kotec je vhodný pro vlčáka?

  Dobrý den, vybíráme kotec pro psa. Rozhodujeme se mezi síťovanou přední stěnou, nebo stěnou z jedné poloviny plnou. Co je lepší? Máme německého ovčáka. Děkuji za odpověď.