Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte.

Dotazy z oblasti Zakázková výroba

Zpět na přehled
 • 06.12.2019 Čestmír Č.

  Je možné vyrobit mříž z impregnovaného dřeva v jiném rozměru?

  Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda je možné dodat mříž, kterou máte v nabídce pod názvem Impregnovaná mříž bez rámu 180 x 180 cm i v jiném rozměru. Konkrétně bych potřeboval tyto rozměry 3x 200x160 cm, 2x 140x160 cm a 1x 160x160 cm. Děkuji za odpověď.
 • 17.06.2019 Slávek D.

  Vyrobíte mi lávku se zábradlím z bavorských sloupků?

  Dobrý den, chtěl bych si u vás koupit dřevěnou lávku přes zahradní jezírko. Ovšem místo klasického zábradlí by se mi líbily bavorské sloupky. Bylo by možné dostat zahradní lávku a v této podobě? Děkuji za odpověď.
 • 11.06.2019 Michaela K.

  Vyrábíte květinové truhlíky zákazníkům na míru?

  Dobrý den, je možné si u vás nechat vyrobit květinové truhlíky na zakázku v rozměrech podle mého zadání? Děkuji za odpověď.
 • 10.05.2019 Miluše Š.

  Prodáváte dětské tabule na kreslení?

  Dobrý den, prodáváte ve Vladeku dětské venkovní tabule na kreslení? Měl bych zájem o výrobu tří takových, ale v trochu pozměněných rozměrech. Byli byste ochotni pro mě tabule na kreslení v s pozměněnými rozměry vyrobit? Děkuji za odpověď.
 • 10.05.2019 Ladislav R.

  Vyrobíte mi dřevěný plot natřený zelenou barvou?

  Dobrý den, měl bych zájem o dřevěný plot složený z úzkoprofilových planěk. Plot bych dále chtěl natřít nějakou výraznější, například zelenou barvou. Dokážete mým požadavkům vyhovět? Děkuji za odpověď.
 • 19.03.2019 Petra V.

  Vyrábíte ozdobné treláže z exotického dřeva?

  Dobrý den, sháním několik treláží na popínavé rostliny. Která treláž z vaší nabídky vydrží nejdéle? Můžete mi nějakou doporučit? Prodlouží se nějak výrazně životnost treláže, když se k její výrobě použije tvrdší dřevo? Dále by mě zajímalo, zda je možná zakázková výroba treláží z tvrdého dřeva, jaká je velikost oka u mříží z tvrdého dřeva a o kolik procent je cena atypového provedení vyšší než u běžného? Děkuji a těším se na vaši odpověď.
 • 21.01.2019 Miroslav K.

  Hodí se dekorativní mříž klasik pro zavěšení květináčů?

  Dobrý den, rád bych si na balkon v panelovém domě pořídil dekorativní mříž klasik 60 x 180 m s okem 12 x 12 cm. Je možné na mříž po jejím ukotvení zavěsit například květináče, nebo mříž slouží spíš jako opora pro popínavé rostliny a květinové truhlíky by neudržela? Děkuji za vaši odpověď.
 • 10.01.2019 Bohumil K.

  Prodáváte květinové truhlíky na balkonovou terasu?

  Dobrý den měl bych zájem o výrobu dřevěného květináče na balkonovou terasu. Můžete mi nějaké vhodné nabídnout? A dodáváte květináče i včetně ochranného nátěru? Děkuji za odpověď.
 • 19.12.2018 Karel T.

  Vyrobíte mi na zakázku španělskou stěnu?

  Dobrý den, měl bych zájem o výrobu španělské stěny, na vašich stránkách jsem sice takový produkt nenašel, ale uvádíte tu možnost zakázkové výroby. Bylo by možné vyrobit mi španělskou stěnu na zakázku? Děkuji za odpověď.
 • 10.12.2018 Alice D.

  Vyrobíte mi dětský domek Funny Park s prodlouženou střechou?

  Dobrý den, chtěl bych se u vás informovat na možnosti zakázkové výroby. Měl bych zájem o dětský domek Funny Park, s tím, že bych chtěl mít okna na obou bočních stranách a domek by měl mít střechu s přesahem 30 cm nad vstupními dveřmi. Dokázali byste mi takto upravený dětský domek vyrobit? Děkuji za odpověď.
 • 08.11.2018 David L.

  Výroba dřevěné udírny na zakázku

  Dobrý den, dokázali byste mi vyrobit dřevěnou udírnu zhruba tak v rozměrech 55 x 37 x 112 cm? Děkuji za odpověď.
 • 26.10.2018 Jiří V.

  Jaký typ kotvení a podkladu můžu použít pro zahradní chatu Diederik?

  Dobrý den, jsem projektant a s investorem se nám zamlouvá zahradní chata Diederik a rozmýšlíme se, jestli do toho jít. Můžete nám říct, jak se tato stavba ukotvuje? Pomocí patek nebo je možné ukotvit chatu i na desku? A je možné upevnit chatu k zemi pomocí chemických kotev? Dále bychom měli zájem o vložení dalších dvoukřídlých dveří pod zastřešení tak, aby bylo možné propojit uzavřený prostor s pergolou. Bylo by to možné?

Aktuality

Archiv aktualit