Mohu si objednat montáž domku v zimě?

Dobrý den, na poslední chvíli jsme se rozhodli, že bychom chtěli pro naše vnoučata zahradní domek. Protože naše vnoučata jsou již starší, domeček nebude jen na hraní, ale chtěli bychom, aby ho využily o prázdninách i na přespání. Nicméně bychom jim chatku chtěli dát formou dárku pod stromeček k vánocům. Zvládnete nám ho ještě teď dodat a namontovat? Děkuji za odpověď.
Markéta M.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Nejdříve bude potřeba nějaký domeček pro děti vybrat. V nabídce máme domečky pro děti cca tak do 10-ti let, kde je možné, aby si děti hrály, ale domečky jsou i dostatečně velké na přespání. 

dětský domek v zimě

Jedná se o domečky, které jsou vyrobené z jednotlivých panelů (panelová konstrukce) a tak jejich montáž je poměrně snadná. Sesadíme jednotlivé panely domečku k sobě, prošroubujeme v rozích a doděláme střechu. V tomto případě je montáž střechy nejzdlouhavější, ale i s tím si poradíme.

Na závěr pak patří krytina, kde se nejčastěji volí asfaltové pásy v různých barvách. Abychom dodávku a montáž stihli nyní těsně před vánocemi, potřebujeme upřesnit, zda budete chtít i nátěr. Ten provedeme v naší zateplené lakovně a k vám pak přivezeme domeček natřený a třeba i částečně předmontovaný.

Pokud si vyberete z naší nabídky chatu větší, pak je nutné se rozhodnout co nejdříve. Většinou nám trvá cca 2.týdny, než vybraná chata dorazí na náš sklad od nizozemského dodavatele. Mezitím ale už u vás můžeme připravit základ pod chatu.

Ke každé dřevostavbě máme k dispozici půdorys a tak to není problém. Zároveň tak můžeme připravit základ třeba za lepšího počasí a můžeme být připraveni i na horší variantu, kdy stavbu vlastní chaty budeme provádět už ne v tak ideálním počasí. Ale rozhodně si poradíme.

zimní montáž dřevěné chaty

Po dodání chaty od našeho dodavatele ji opět dáme do lakovny k provedení povrchové úpravy. Standardně natíráme ve třech vrstvách - základ proti plísni + dvakrát nátěr nejčastěji tenkovrstvou lazurou.
Chatu tak k vám přivezeme ošetřenou a nebude nám vadit trochu nevlídné počasí.

podlaha pod zahradní chatu
Nicméně platí, že pokud prší, nebo silně padá sníh, je potřeba domluvit náhradní termín montáže. Ale to platí u velkých chat. 


V tomto případě můžeme pro vás, nebo vaše vnoučata připravit dárkový poukaz, který jim udělá pod stromečkem radost a o nic nepřijdou.

zimni-montaz1
Na stavbu zahradního domku nebo chaty potřebujeme různé truhlářské nástroje včetně přímočaré pily
Při montáži zateplení zahradního domku nám moc nepřálo počasí, ale ani to našim montérům nevadí
I v napadaném sněhu dokážeme vytýčit základ pod chatu
Naše nářadí zapadané sněhem při montáži zateplení chaty

Kategorie produktů