Proč je zbytečné mít u kůlny na nářadí velké okno?

Dobrý den, chci si pořídit kůlnu na nářadí, ale z vaší nabídky si nějak nemohu vybrat. Chtěl bych, aby kůlna měla velké okno a takovou jsem na vašich stránkách hledal marně. Můžete mi s tím nějak pomoct. Děkuji za odpověď, Václav.
Václav H.

Naše odpověď:

Dobrý den, Václave, a děkuji za váš dotaz. Samozřejmě nám záleží na spokojenosti zákazníků a proto jim vycházíme maximálně vstříc. Pokud si vyberete kůlnu, která vám bude vyhovovat rozměrově, ale nebude mít okno, upravíme ji dle vašich požadavků. Řídíme se heslem "nemožné na počkání a zázraky do tří dnů " :-))

Kůlna na nářadí s plnými dveřmi

Zahradní domky a kůlny na nářadí vyrábíme z dobře vysušeného dřeva bez povrchové úpravy ke kterým si lze přiobjednat podlahu, střešní krytinu, okapový set, ale i jiná další vylepšení.

Zahradní domky a kůlny na nářadí, které máme v nabídce mají buď prosklené dveře nebo dveře plné a jedno malé okénko. A důvod je prostý. Je to proto, aby se mohl maximálně využít vnitřní prostor domku, ale zároveň v něm nebyla úplná tma. Přece jen když je ve stěně kůlny velké zasklené místo, těžko k této stěně postavíte třeba regál s nářadím.

Domek na nářadí s dvoukřídlými dveřmi

Dalším důvodem je, že při ukládání dlouhých předmětů (lopaty, hrábě, zahradní slunečník...) může snadno dojít k rozbití skleněné okenní výplně. Pokud by měl být okenní otvor větší, můžeme vám jej vyztužit dřevěnými latěmi.

Další důležitý důvod proč mít u kůlny okno malé nebo dokonce okno žádné je nejlepší způsob jak udržet její obsah skrytý případným nenechavcům a snížit tak pravděpodobnost vykradení.

Domek na nářadí s dvoukřídlými dveřmi

Pokud vás tyto argumenty neodradily a trváte na velkém okně do zahradní kůlny, neváhejte se na nás obrátit, určitě to společně nějak vyřešíme. 

kulna

Kategorie produktů