Zahradní domky na nářadí 

Zahradní domky na nářadí

Naše zahradní domky na nářadí jsou vyrobeny převážně ze smrkového neimpregnovaného dřeva. Tyto zahradní domky se nejčastěji využívají ke skladování různého harampádí, nářadí, zahradního náčiní, pneumatik nebo sportovních potřeb. Jejich konstrukce bývá velice jednoduchá, montáž Vám nezabere Víc než jeden den.

Domek na nářadí dodáváme bez povrchové úpravy, kterou je ale možné přiobjednat. Způsobů povrchové úpravy zahradních domků na nářadí je celá řada. Mezi nejoblíbenější patří aplikace impregnačního napouštědla, které domek chrání před hnilobou a plísněmi. Pokud nejste spokojeni s přírodním...

Zobrazit celý text

Naše zahradní domky na nářadí jsou vyrobeny převážně ze smrkového neimpregnovaného dřeva. Tyto zahradní domky se nejčastěji využívají ke skladování různého harampádí, nářadí, zahradního náčiní, pneumatik nebo sportovních potřeb. Jejich konstrukce bývá velice jednoduchá, montáž Vám nezabere Víc než jeden den.

Domek na nářadí dodáváme bez povrchové úpravy, kterou je ale možné přiobjednat. Způsobů povrchové úpravy zahradních domků na nářadí je celá řada. Mezi nejoblíbenější patří aplikace impregnačního napouštědla, které domek chrání před hnilobou a plísněmi. Pokud nejste spokojeni s přírodním vzhledem domku na nářadí, nabízíme i nátěr třeba tenkovrstvými lazurami Xyladecor, které nabízí nepřeberné množství odstínů. 

Jak vybrat domek na nářadí

Výběr zahradního domku je oproti výběru ostatních zahradních staveb překvapivě jednoduchý. Domek na nářadí má totiž pouze jeden způsob využití a jako skladiště nářadí, pneumatik nebo sportovního vybavení. Naše domky na nářadí jsou malé na jiné využití nebývají příliš vhodné. Výběr domku by měl tedy začít především volbou vhodného designu pro Vaší zahradu. V naší nabídce najdete jak domky s rovnou střechou, tak i klasické zahradní domky na nářadí se sedlovou střechou. Dalším kritériem výběru domku je jestli má domek nějaká okna nebo ne. Nabízíme totiž jak domky na nářadí bez oken, tak i větší domky s okny, které jsou vhodné třeba i pro přezimování květin.

Při výběru domku na nářadí je důležité:

  • Vybrat vhodnou velikost, aby jste do domku uklidili všechny potřebné věci. Může se jednat ať už o nářadí, náčiní na zahradu, sekačku na trávu, tak i o zimní nebo letní pneumatiky na automobil nebo klidně motorku.
  • Zvolit styl domku - nabízíme řadu různých designů, od klasických zahradních domků na nářadí se sedlovou střechou až po moderní domky s rovnou pultovou střechou.
  • Rozhodněte, jestli chcete dřevěný domek na nářadí opatřit impregnačním nátěrem nebo barevným nátěrem tenkovrstvou lazurou Xyladecor, abyste zlepšili odolnost dřeva proti vlhkosti a plísním a tím výrazně prodloužili jeho životnost.

Dřevěné domky na nářadí se montují ideálně na rovný zpevněný povrch. Nejlepším místem je samozřejmě betonová deska, ale ta na zahradě není příliš často používaným povrchem. Další možností je instalace na štěrkový povrch nebo za pomoci zemních vrutů, které se jednoduše zavrtají do země. Domek na nářadí je smontován nejdéle za jeden den, montáž je snadná a intuitivní. Pokud si ale stejně na montáž zahradního domku na nářadí nevěříte, obraťte se na nás a naše vyškolené montéry.

Zobrazuji 25 – 34 z 34 produktů
na stránku

Montáž domku na nářadí

Montáž zahradního domku na nářadí je velice snadná a rychlá, pokud ovšem dodržujete montážní návod, který je přibalen u každého domku. Před vlastní montáží zahradního domku je potřeba pečlivě připravit podkladní plochu pod zahradní domek. Jako podložní plocha může být použita betonová deska, která je na stavbu úplně nejideálnější, štěrkem vysypaná a pečlivě udusaná plocha nebo zemní vruty. Na tuto plochu se pak položí základový rám z hranolů z impregnovaného dřeva, na který se pak už staví samotný domek na nářadí. Základový rám je doplňkové vybavení domku, které znatelně prodlužuje životnost celé stavby. Impregnované dřevo je totiž odolné proti vlhkosti a s ní spojenými plísněmi a hnilobou. Základový rám je tedy další úroveň, která brání přímému kontaktu domku se zemí.

Kategorie produktů