Balkonové zábradlí ze smrkového dřeva na samonosném balkoně

Balkonové zábradlí ze smrkového dřeva na samonosném balkoně

Pro naše zákazníky se vždy snažíme vytvořit produkty, které nejen splňují jejich požadavky, ale také esteticky doplňují jejich domovy a přinášejí radost do každodenního života. Představujeme vám jeden z našich nedávných projektů – dřevěné balkonové zábradlí, které jsme panu Karlovi vyrobili a namontovali k nově postavené chatě.

Balkonové zábradlí na míru

Naše dřevěné zábradlí je nejen praktické, ale také krásné. Bylo navrženo tak, aby perfektně ladilo s architekturou chaty a splňovalo všechny bezpečnostní požadavky. Zábradlí je ošetřeno základní impregnací, která zajišťuje jeho dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

  • rozměry zábradlí: 360 x 120 cm
  • použitý materiál: smrkové dřevo ošetřené impregnací

Zábradlí jsme pevně kotvili na kovovou konstrukci, která je důmyslně skryta uvnitř dřevěných sloupků. Tyto sloupky jsou vybaveny drážkou pro jekl o rozměrech 30 x 30 mm a výšce 90 cm, což zajišťuje maximální stabilitu a bezpečnost.

Estetické zakončení balkonového zábradlí

Aby zábradlí vypadalo opravdu skvěle, je nahoře i dole zakončeno ozdobnou blendou a z vrchní strany uzavřeno pevným madlem. Tato elegantní zakončení dodávají zábradlí sofistikovaný vzhled a příjemný dotek.

Komfortní a bezpečný balkon

Pro balkon jsme také dodali dřevěnou podlahu ze smrkových hranolů. Tyto hranoly jsou rozmístěny s mezerou 3-4 cm, aby byl zajištěn správný odtok dešťové vody a podlaha zůstala suchá a bezpečná.

Vyrobíme zábradlí přesně podle vašich představ!

Ať už plánujete nový projekt nebo potřebujete upravit stávající stavbu, naše balkony vám umožní získat řešení, které bude perfektně odpovídat vašim potřebám. Jestliže vás naše výroba oslovila, kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte, jak můžeme vytvořit ideální dřevěné zábradlí právě pro vás!

Balkonové zábradlí vyrobené z jednoduchých smrkových prken, model č.3
Celou konstrukci balkonu nesou stávající připravené trámy
Prvky balkonového zábradlí ošetřeny základní impregnací proti nepříznivým povětrnostním podmínkám