Hřiště Jungle Chalet s přídavným modulem vyrobeno ze smrkového dřeva

Hřiště Jungle Chalet s přídavným modulem vyrobeno ze smrkového dřeva

Pro pana Jiřího jsme vyrobili a na pozemku smontovali dětskou věž Jungle Gym - Chalet s přídavnými moduly, kterou vybral dětem jako překvapení po návratu z letního tábora. Podmínkou bylo, abychom hřiště stihli postavit do konce první poloviny července. Další podmínkou bylo kotvení dětského hřiště do zahrady bez betonování.

Velkou výhodou těchto hřišť je, že pokud je na zahradě dostatek místa, mohou se postupně rozšiřovat dle potřeb a stáří dětí.

Čím jsme dětskou věž doplnili?

  • modrá plastová skluzavka s připojením na vodu
  • šplhací modul se sítí a houpačkou
  • látkový výtah na hračky
  • žlutý plastový telefon a volant
  • pískoviště s ochrannou sítí

Hřiště pro děti Jungle Gym vyrábíme ze smrkového dřeva, které je ekologicky impregnované. Tato impregnace dřevo ochrání před povětrnostními vlivy, hnilobou a plísní a není třeba dřevo po dobu dalších dvou let natírat ničím jiným. Profil hlavních stojek je v průřezu 9 x 9 cm, což je pro pevnost a stabilitu dostačující.

Náš montážní tým sestavené hřiště i přídavný modul, kterým byla dětská houpačka na zahradu s bezpečnostním sedátkem pro nejmladší děcko k podkladu kotvil pomocí pozinkovaných kotev. Podesta věže je ve výšce 145 cm a prostor pod ní bude použit pro pískoviště. Prostor jsme tedy vyložili netkanou textilií proti prorůstání trávy, doplnili pískem a překryli ochrannou sítí pro ochranu před domácími mazlíčky.

K věži tým připevnil dlouhou modrou skluzavku z odolného plastu, která má připojení na vodu a v horkém létě se děti mohou klouzat mokrou cestou. Vše se stihlo včas a zákazník byl maximálně spokojený.

K dětské věži Chalet je připojena modrá skluzavka ke které lze napojit hadici na vodu
Šikmá dřevěná plošina je doplněna barevnými plastovými kameny
Z druhé strany šikmé plošiny je šikmina na lezení s provazovou sítí
Kotvení celého hřiště i s přídavným modulem jsme provedli na pozinkované zemní kotvy
Povrchovou úpravu veškerého dřeva jsme provedli ekologickou impregnací
Prostor pod věží jsme vyložili netkanou textilií proti prorůstání trávy do pískoviště