Maringotka v přírodním provedení s venkovní krytou verandou

Maringotka v přírodním provedení s venkovní krytou verandou

V nabídce našeho e-schopu je spousta zajímavých a mnohdy i netradičních věcí. Například venkovní sauny, koupací kádě nebo kotce a boudy pro psy, ale také moderní maringotky s podvozkem nebo bez něj.  A právě  maringotka Johnny s podvozkem a krytou verandou padla do oka našemu zákazníkovi Šimonovi. Jde o stylovou stavbu o rozměrech 240 x 600 cm. Je rozdělena na venkovní krytou verandu a vnitřní obytný prostor. V maringotce jsou 3 velká okna s rozměry 70 x 81 cm a dvě okna malá 25 x 81 cm, umístěná vedle dveří. Dveře jsou dvoukřídlé o velikosti 112 x 185 cm. 

K maringotce si zákazník přiobjednal 

  • sada železných kol
  • dřevěné schody
  • střešní krytinu
  • povrchovou úpravu
  • montáž 

Na výrobu maringotky se používá dohladka ohoblované, 19 mm silné smrkové dřevo. Stavba maringotky je velice snadná - celé stěny se montují z jednotlivých prken, do kterých jsou vyřezány zámky. Zámky do sebe perfektně zapadají a stěny jsou smontovány za chvíli. Při stavbě střechy rovněž nenarazíte na žádné problémy, opět se jedná jen o jednoduché zapasování jednotlivých střešních palubek do připravených zámků.

Maringotka Johnny je v základním provedení dodávána jako stavebnice včetně dřevěné podlahy, střešního záklopu a montážní sady. Po dodání maringotky od výrobce byla na lakovně provedena pouze základní povrchová úprava v podobě impregnace, protože si zákazník přál ponechat přírodní vzhled dřeva. Naše montážní skupina naložila naimpregnované části maringotky a odjela na místo realizace zakázky. Během několika dnů byla maringotka sestavena, postavena na železná kola a na střechu položena střešní krytina. 

Maringotka v celé své kráse byla předána panu Šimonovi do užívání. 

Maringotka Johnny má přední krytou verandu
K maringotce lze přiobjednat spoustu vylepšení mezi které patří například schůdky
Maringotka je vyrobena z dohladka ohoblovaného, smrkového dřeva
Dřevěná podlaha maringotky je součástí dodávky
Krokev tvarovaná do oblouku pod střešním záklopem zajišťuje zaoblený tvar střechy maringotky.
Do vnitřních prostor maringotky se vstupuje dvoukřídlími dveřmi.
Maringotka se dodává  v přírodním provedení bez povrchové úpravy, kterou si lze ale  přiobjednat.