Montáž dětské herní sestavy Petr B u fotbalového hřiště

Montáž dětské herní sestavy Petr B u fotbalového hřiště

Obrátil se na nás zákazník, který poptal menší herní sestavu pro děti na veřejné prostranství u fotbalového hřiště TJ. Po prohlídce prostoru jsme navrhli dětské hřiště Petr B - kompaktní sestavu se skluzavkou a houpačkou. Nástupní výška pro skluzavku je 150 cm a celá tato sestava má certifikát ČSN 1176. Toto potvrzení mají herní prvky na dětské hřiště do veřejných prostor jako jsou školy, školky, parky nebo koupaliště.

Dětská herní sestava Petr B je složena

  • 1 x houpačka s houpacím sedátkem 
  • 1 x laminátová skluzavka s délkou 260 cm a nástupní výškou 150 cm
  • kryt proti nárazu hlavy
  • krytky šroubů
  • plastová madla

Po objednání a uhrazení zálohy jsme se zákazníkem konzultovali přípravu dopadové plochy. Zákazník si nechal podle plánku vybagrovat místo do patřičné hloubky.

Ze smrkových hranolů o rozměrech 9 x 9 cm naši truhláři nařezali stojky herní sestavy. Na lakovně bylo veškeré dřevo ošetřeno zdravotně nezávadným lazurovacím nátěrem v medové barvě, který dřevo ochrání před vlhkem, plísněmi a škůdci a udrží ho co nejdéle v co nejzachovalejším stavu.

Naši montéři pak na místě smontovali hrací sestavu, zabetonovali kotevní prvky a sestavu zafixovali tak, aby si investor mohl dokončit dopadovou plochu kačírkem.

Dětská herní sestava je složena z dlouhé skluzavky a houpačky
Montáž dětského hřiště na veřejná prostranství je prováděna kvalifikovanými montéry
Kotvení sestavy jsme provedli na  zabetonované  kotvící prvky, které jsou součástí dodávky
Dopadová plocha pod herní sestavu si zákazník vyplní drobným kačírkem