Montáž dětského hřiště Jungle Cottage, houpačky a domečku Playhouse

Montáž dětského hřiště Jungle Cottage, houpačky a domečku Playhouse

Zahrada má být místem, kde budou spokojeni všichni - od prarodičů až po děti. Proto v naší nabídce máme vše, od zahradní pergoly vybavené pohodlným nábytkem až po dětská hřiště pro hravé a hlavně neposedné děti.

Pan Aleše se na nás obrátil s požadavkem na výrobu a montáž dětského hřiště pro svého syna Matýska s tím, že v budoucnu by toto hřiště chtěl postupně rozšiřovat. A proč v budoucnu? Proč ne hned? Naším technikem mu bylo navrženo dětské hřiště s rozšířením rovnou o několik modulů.

Hrací sestava ve složení

Dětské hřiště pro pana Aleše bylo vyrobeno z tlakově impregnovaného jehličnatého dřeva. Z takto upraveného dřeva vyrábíme všechna dětská hřiště Jungle Gym, abychom zajistili jejich dlouhou životnost, která je velmi důležitá. Tlaková impregnace pronikne hluboko do dřeva a tím ho ochrání před plísněmi a hnilobou. Všechna dětská hřiště Jungle Gym je možné rozšířit o mnoho modulů a těmi, které jsme doporučili zákazníkovi Alešovi byla vestavba domečku Jungle Playhouse do spodní části věže a z boku věže houpačku. 

Montáž hřiště probíhala na úzkém pruhu zahrady vedle bazénu. Dětská hřiště Jungle Gym pro privátní zahrady není nutné složitě betonovat. Tato hřiště se do země kotví pomocí zemních kotev, které jsou součástí dodávky. K těmto kotvám byly přišroubovány stojky o průřezu 7 x 7 cm. Nejprve byla postavena samotná herní věž, do které byla následně namontována vestavba dětského domku. Nakonec byl k věži připevněn rozšiřující modul ráhna s houpačkou. Jako houpačkové sedátko nabízíme všechny možné typy od klasického sedátka až po sedátko pro malé děti. Právě to zvolil zákazník pro svého malého syna, který byl z dokončené stavby nadšený.

A co by to bylo za dětské hřiště bez skluzavky? Ta byla vybrána v modré barvě přece pro kluka :-)

Každé správné dětské hřiště musí mít  pořádnou skluzavku
Hrací věž s dřevěnou stříškou - ochrana proti slunci nebo dešti.
Volný prostor pod dětskou věží byl vyplněn domečkem Jungle Playhouse s modrožlutými plastovými dveřmi a ve stejném stylu jsou i okenice.
Vstup do věže je po žebříčku s barevnými stupni.
Houpačka s bezpečným houpačkovým sedátkem.
Detail kotvení houpačky na zemní kotvy