Montáž dětského hřiště Jungle Gym z impregnovaného dřeva

Montáž dětského hřiště Jungle Gym z impregnovaného dřeva

Paní Lucie se na nás obrátila s požadavkem na nějaké dětské hřiště. Má docela velký pozemek a pro své děti by chtěla vyčlenit část zahrady na hraní. S našeho katalogu si nakonec vybrala několik herních sestav.

Herní věž Fram s oblou plátěnou stříškou jejíž součástí je i plastová skluzavka na zahradu s možností výběru ze šesti barev, šplhací a houpačkový modul a modul Minimarket.

Dětské hřiště Jungle Gym jsme doplnili o:

  • dětské piškvorky
  • žlutý plastový volant
  • dvě houpačková sedátka

Dětské hřiště Jungle Gym je vyrobeno z tlakově impregnovaného dřeva. Impregnace sice obarví dřevo dozelena, ale zároveň jej ochrání před před povětrnostními vlivy a UV zářením. Hranoly na jeho výrobu použité jsou o průřezu 9 x 9 cm. Hřiště je určeno pro děti od 3 do 14 let a jeho bezpečnost je zaručena normou EN 71, tedy pro užívání v soukromých prostorech.

S paní Lucií bylo domluveno, že věž dodáme bez skluzavky, ale místo toho spodní část pod věží doplníme pískovištěm s ochrannou sítí proti kočkám. Přídavné moduly šplhací a houpačkový budou stát samostatně a nebudou propojeny s herní věží.

Obě dětské herní sestavy jsme k podkladu na pozemku u paní Lucie kotvili na zemní vruty BAYO.S s patkou "L". Tyto zemní vruty se pomocí montážního klíče zašroubují do země a jsou velmi pevné i bez použití betonu.

Houpačkový a šplhací modul propojeny v jeden samostatný herní prvek
Druhá strana lezecí stěny je vypletena pevným lanem
Dřevěná lezecí stěna je doplněna o barevné kameny, které usnadní šplhání
Herní věž byla doplněna dětskými piškvorky a žlutým plastovým volantem
Dětská herní věž Fram se vyznačuje oblou plátěnou střížkou
K boku herní věže Fram byl napojen modul Minimarket s plátěnou stříškou
Spojovací šrouby dětské věže mají ochranné plastové krytky