Montáž domku se sedlovou střechou na sportovní potřeby

Montáž domku se sedlovou střechou na sportovní potřeby

A znovu pan Tomáš. Panu Tomášovi jsme v nedávné době vyráběli a montovali zastřešení rohové terasy a protože byl s řešením, výrobou a konečnou montáží velice spokojen, slíbil, že se určitě zase ozve. A netrvalo dlouho. Na kola a ostatní sportovní potřeby, které si nechce ukládat v prostorách domu by potřeboval nějaký opravdu jednoduchý zahradní domek tak 3 x 3 metry, by úplně stačil. A takových domků máme v nabídce hned několik. Panu Tomášovi se nejvíc zamlouval zahradní domek Vladeko 141.

Základní informace o vybraném zahradním domku

  • obdélníkový půdorys o rozměrech 296 x 250 cm
  • síla stěny 28 mm
  • sedlová střecha pokryta černou lepenkou
  • jedny částečně prosklené dveře
  • jedno neotevíratelné okno

Domeček nemá podlahu, pouze základový rošt a v základním provedení nemá ani povrchovou úpravu. Tady záleží na volbě zákazníka, co si z nabízených možností zvolí. Pro povrchovou úpravu máme pestrou škálu nátěrových hmot v mnoha barevných odstínech. 

Montáž jednoduchého zahradního domku na nářadí 

Před montáží zahradního domku si zákazník nejprve sám vytvořil zpevněnou plochu z betonových dlaždic tak, aby se na ní dal domek bezpečně postavit. U nás na lakovně byl před montáží domek natřen silnovrstvou lazurou Xyladecor Oversol 2v1 v odstínu Wenge stejně jako dřevěné díly pergoly z předešlé zakázky, aby, vše bylo barevně sladěno.
Montáž samotného domku začala sestavením podkladového rámu z impregnovaných hranolů. Na tento rám pak již proběhla rychlá montáž stěn, vsazení okna i dveří. Jak stěny domku, tak střecha byly vyrobeny ze smrkových palubek o síle 19 mm a jako střešní krytina byl zvolen asfaltový šindel v červené barvě. Přední a zadní strana střechy byly začištěny zakončovací lištou.

Zahradní domek na nářadí postavený na připravené vydlážděné ploše.
Zadní část dřevěného, zahradního domku s povrchovou úpravou. Sedlová střecha před ukončením krycí lištou.
Střecha domku pokryta asfaltovým šindelem v červené barvě