Montáž dřevěné zástěny z dělících stěn Modern k venkovnímu bazénu

Montáž dřevěné zástěny z dělících stěn Modern k venkovnímu bazénu

Paní Adelina nás oslovila s prosbou o vybudování - realizaci dřevěných zástěn, aby měla víc soukromí u bazénu na své zahradě. Naším technikem byl prostor zaměřen. Původně se jednalo o paravanové zástěny, ale díky otevřené ploše kde opravdu fouká, jsme zákaznici doporučili vybrané zástěny kotvit na plotové sloupky, které by byly do podkladu kotveny za pomoci zemních vrutů BAYO.S. a dva středové sloupky vyztužit dekorativními mřížemi Karla. 

Na dřevěnou zástěnu k bazénu jsme přichystali

  • dvě dělící stěny Modern 180 x 180 cm plné
  • tři dělící stěny Modern 180 x 180 cm s ozdobnou mříží
  • šest plotových sloupků 9 x 9 cm v horní části zakončených obloukem
  • dvě trojúhelníkové dekorativní mříže Karla 

Po odsouhlasení nabídky jsme zakázku na dělící stěny předali do výroby. Truhláři vyrobili dřevěné zástěny Modern a dekorativní dřevěné mříže Karla z dokonale vysušeného a opracovaného smrkového dřeva. Šest plotových sloupků bylo vyrobeno ze smrkového hranolu 9 x 9 cm, který jsme v horní části ukončili obloukem, aby dešťová voda mohla stékat ze sloupku dolů a nezůstávala na ploše sloupku a nenarušovala strukturu dřeva. 

Na lakovně jsme provedli povrchovou úpravu nejprve impregnací, po té třemi nátěry tenkovrstvou lazurou v odstínu kaštan. 

Montáž u zákaznice proběhla v druhé polovině měsíce července. Nejprve náš montážní tým v daných vzdálenostech zavrtal kovové zemní vruty BAYO.S do podkladu a do těchto vrutů přidělal plotové sloupky. Mezi sloupky vsadili a pomocí kovových úhelníků na ně uchytily dělící zástěny Modern. Dva středové, plotové sloupky jsme zavětrovali dřevěnými ozdobnými mřížemi Karla. 

Dřevěné zástěny Modern jsme pomocí kovových úhelníků přichytili na plotové sloupky z hranolu 9 x 9 cm
Povrchovou úpravu zástěn i plotových sloupků provedli na naší lakovně v odstínu kaštan
Plotové sloupky náš montážní tým kotvil na závrtné vruty BAYO.S
Dvě ozdobné mříže Karla uchycené na dva středové plotové sloupky pro vyztužení celé zástěny
Plotové sloupky 9 x 9 cm  byly v horní části ukončeny obloukem, aby  dešťová voda stékala ze sloupku dolů a nezůstávala ležet na  ploše dřeva