Montáž velkého dětského hřiště Jungle Gym Paradise 2

Montáž velkého dětského hřiště Jungle Gym Paradise 2

Na základě pozitivních referencí nás navštívil nový zákazník. Pan Tomáš se rozhodl svým dětem pořídit na chalupu v lesích veliké dětské hřiště. V naší nabídce máme dětská hřiště Jungle Gym se skluzavkou a není problém si nějaké vybrat. Dětská skluzavka Jungle Gym je v naší nabídce ve dvou délkách - 220 cm a 265 cm a v několika barevných provedení.

Zákazník nemá problém s prostorem který chce pro stavbu hřišť využít. Navíc se na chalupě schází celá, velmi početná rodina a rád by dětem dopřál bezpečné a přitom zajímavé vyžití. S technikem Vítkem se nakonec shodli na velké sestavě Jungle Gym Paradise 2.

Sestava Jungle Gym Paradise 2 obsahuje

Po uhrazení zálohy jsme sestavu objednali. Dětské hřiště je vyrobeno z hoblovaného dřeva a ošetřeno je ekologickou impregnací chránící ho před povětrnostními vlivy a prodlužující tak jeho životnost. To platí pro veškeré konstrukční hranoly i ostatní dřevěné prvky. Maximálně možný profil hlavních stojek je 9 x 9 cm.

Venkovní dětské hřiště je určeno pro děti od 3 do 14 let a v jeden daný okamžik si na něm může hrát až 30 dětí. Přitom na mladší děti do 6 let je nutný dohled dospělé osoby. Bezpečnost hřiště je zaručena v souladu s evropskou normou EN 71, ale i přesto je potřeba občasná, alespoň vizuální kontrola pevnosti stavby. Zákazníkem by měla být vyřešena i dopadová plocha v podobě trávy, písku nebo drcené kůry.

Náš zkušený montážní tým v předem domluveném termínu sestavil a ukotvil veliké dětské hřiště na zemní vruty BAYO.S bez jakýchkoliv potíží. Zákazník byl spokojen a my také.

Hrací věž Jungle Paradise 2 má dvě dlouhé plastové skluzavky
Z boku je k věžím připojen šplhací modul se sítí
Dětská hřiště jsou vyráběna z tlakově impregnovaného, smrkového dřeva
Na jednu věž se děti dostanou po žebříčku s barevnými stupni
Pod jednu podestu byl instalována vestavba v podobě  dřevěného domečku Playhouse
K dětské věži patří i výtah na hračky. Ve spodku pod věží bude pískoviště chráněné sítí před domácími mazlíčky
Na jedné z věží jsou instalovány pro děti piškvorky
Na prodloužené ráhno přídavného modulu byly zavěšeny dvě houpačky
Dvě věže vedle sebe jsou propojeny spojovací lávkou
Na takto velkém dětském hřišti si může hrát najednou až 30 dětí.