Montáž vysoké skříně z bílého lamina do vstupní chodby

Montáž vysoké skříně z bílého lamina do vstupní chodby

Zákaznice Gábina se na nás obrátila s prosbou o zakrytí technického zařízení budovy. Při rekonstrukci domku nebylo možné toto zařízení umístit jinam než do vstupní chodby hned za vchodové dveře a tam to rozhodně parádu nedělá. V rohu předsíně se nachází směsice bojleru, kotle a různých regulačních ventilů, které zrovna nepůsobily útulným dojmem. Spíš naopak. Navrhli jsme tedy skříň z bílého lamina, která dané nadělení po instalatérech a topenářích zakryje.

Vysoká skříň z bílého lamina

  • skříňový skelet
  • jedna boční stěna z bílého lamina
  • čtyři kusy dvířek z bílého lamina
  • jeden malý botník z bílého lamina
  • dvě police se zarážkami z bílého lamina

Dle dodaných podkladů naši truhláři nachystali vše potřebné na montáž bílé skříně včetně botníku a dvou polic a předali naší montážní skupině. Na místě montáže jsme nejprve postavili a do zdi ukotvili skelet skříně. Ke konstrukci se přišroubovala boční strana skříně. Dveře skříně jsou zavěšeny na závěsech s dotlumeným zavíráním a klipovou technologií, která umožňuje snadnou demontáž a zpětnou montáž dvířek bez následné potřeby zavírání seřizovat. Úchytky na otevírání dvířek si zákaznice dodala sama, naši montéři je pouze přišroubovali.

Samozřejmě i k technologiím se občas musí dostat údržbář, tudíž police i botník jsme udělali tak, aby se ze skříně dali snadno vyndat. 

Skříň z bílého lamina jsme montovali těsně ke vchodovým dveřím
Při rekonstrukci domku bylo technické zázemí umístěno do chodby hned ke vstupním dveřím a parádu to rozhodně nedělalo
Konstrukce skříně navržená naším technikem
Zbývající prostor skříně jsme vyplnili dvěma policemi a malým botníkem, úložného místa není nikdy dost
Úchytky na otevírání dveří skříně si zákaznice dodala sama, na nás zbývalo jen je namontovat