Stavba dvou dětských věží Jungle Hut a Jungle Palace spojených mostem Bridge Link

Stavba dvou dětských věží Jungle Hut a Jungle Palace spojených mostem Bridge Link

Paní Kateřina nás oslovila s požadavkem vyrobení rozsáhlého dětského hřiště Jungle Gym. Po konzultaci s naším technikem byla navržena opravdu veliká herní sestava ze dvou věží mezi sebou propojených lanovým mostem a doplněnou ještě několika moduly. Zákaznice s tímto návrhem souhlasila a tak byla zakázka zadána do výroby.

Z čeho byla složena dětská herní sestava?

  • dětská herní věž - Jungle Hut
  • dětská herní věž - Jungle Palace
  • spojovací most - Bridge Link
  • přídavný modul se šplhací stěnou, lanovou sítí a jednou houpačkou
  • domeček s barevnými, plastovými dveřmi a okenicemi  

Ve výrobě truhláři podle přesných nářezových plánů nařezali sloupky, rýgle a prkna z tlakově impregnovaného smrkového dřeva. Tlakově impregnované dřevo není nutné žádným dalším způsobem povrchově upravovat nátěrem lazurou a i tak je chráněno před vlivy počasí, plísněmi a hnilobou. 

Stavba hřiště probíhala na zpevněné zatravněné ploše. Pro montáž na místě byly použity zatloukací zemní kotvy, které jsou součástí dodávky a do kterých byly přišroubovány nosné sloupky. Výhodou použití zemních kotev je jejich rychlá a snadná instalace bez nutnosti betonování. Po postavení obou věží byl namontován spojovací most a rozšiřující modul s houpačkou, v dolní části věže Jungle Hut byl vestavěn domeček. Nakonec byla k menší věži přišroubována zelená skluzavka s vlnou a k větší věži skluzavka červená.

Dětská hřiště Jungle Gym nabízí prakticky nekonečné možnosti kombinací a rozšíření. Dokonce je možné dodatečně instalovat rozšíření k již stojícímu hřišti. Pokud máte dostatečně velkou zahradu a nejste při výběru ničím omezeni, neváhejte se na nás obrátit. 

Stavba dvou dětských hřišť propojených můstkem
K herní věži Jungle Palace byla připojena dlouhá červená skluzavka
Sestava hřišť rozšířena o šplhací stěnu s barevnými kameny na jedné straně a lanovou sítí ze strany druhé.
Věž Jungle Palace má dřevěnou stříšku, věž Jungle Hut má stříšku plátěnou
K herní věži Jungle Hut byla připojena skluzavka zelená
Do spodní části věže Jungle Hut byl ještě vestavěn domeček s plastovými dveřmi a okenicemi