Výroba a montáž dětského hřiště Casa s přídavným modulem 2-Swing Frame

Výroba a montáž dětského hřiště Casa s přídavným modulem 2-Swing Frame

Začátkem června se na nás obrátila paní Eva s dotazem, zda vyrábíme dětská hřiště, jak je to s montáží nebo následným servisem? Chtěla by nějaké, ne moc velké na chalupu pro vnoučata. Jaká je dodací lhůta, zda jsme schopni dodat a postavit do začátku prázdnin?

Návrh na řešení požadavku

Dětská hřiště na zahradu nebo na veřejná prostranství stavíme více než 15 let a určité zkušenosti máme. Vzhledem k velikosti pozemku a stáří vnoučat bylo paní doporučeno dětské hřiště Casa se skluzavkou. Hřiště je vyrobeno z hoblovaného, smrkového dřeva ošetřeného ekologickou impregnací. Hlavní stojky se vyrábí z hranolu o průměru 9x9cm a pro lepší stabilitu se do terénu připevňuje pomocí čtyř kovových, pozinkovaných kotev, které jsou součástí dodávky. Prostor pod věží lze vyplnit pískovištěm pro ty nejmenší a součástí dětské věže je též skluzavka v několika barevných variantách.  Toto hřiště se dá postupně rozšiřovat o další herní prvky. Doba dodání a montáže je zhruba týden od objednání a co se týče servisu, veškeré náhradní díly máme skladem. Paní Evě se nabídka líbila a hřiště objednala.

Výbava sestavy hřiště Casa obsahuje:

  • barevná skluzavka o délce 265 cm
  • nástupní kovový žebřík s barevnými stupni
  • žlutý plastový volant 
  • dětský telefon 
  • plastový dalekohled
  • chránič hlavy proti úrazu umístěný k nástupu na skluzavku
  • vlajku s opičkou Jungle Gym

Ke stávající věži paní ještě přiobjednala rozšiřující modul 2-Swing Frame2.0. Jedná se o houpačku pro dvě děti. Standardně se k houpačce dodávají čtyři kovové háky. Sedáky lze volit libovolné – jednoduché – pružné sedátko nebo disk a nebo bezpečnostní pro opravdu malé dítě. Paní Eva se rozhodla pro jednoduchá sedátka v červené barvě. 

Pro ochranu písku proti kočkám paní ještě přiobjednala ochranou síť. Toto dětské hřiště se může postupně rozšiřovat o další herní prvky, např. lezeckou stěnu, látkový výtah nebo piškvorky.

Dětské hřiště postavené u víkendové chalupy a připravené na hraní.
Na paletě je připravena krabice s montážním kitem a tlakově impregnované smrkové dřevo nakrácené na potřebné délky.
Už stačí jen naložit do auta, odvést na místo určení a postavit. Pro rozvoz menších věcí naše firma používá vlastní dopravu.
Ke stávající věži paní ještě přiobjednala rozšiřující modul Swing Frame - houpačka pro dvě děti.
Paní Eva ještě přiobjednala síť na ochranu pískoviště proti kočkám.
Dětské hřiště Casa s modrou skluzavkou pro kluky a červenými houpačkami pro děvčata.