Výroba a montáž dvou houpaček Jungle Peak se skluzavkou

Výroba a montáž dvou houpaček Jungle Peak se skluzavkou

Každé dítě potřebuje na zahradě nějaký svůj prostor, kde může trávit volný čas. Právě pro ně jsou určena námi vyráběná dětská hřiště různých typů a velikostí. Pro našeho zákazníka jsme vyráběli rovnou 2 houpačky Jungle Peak se skluzavkami, každou do jednoho rohu rozlehlé zahrady.

Výroba a montáž dětské houpačky Peak

Všechna dětská hřiště Jungle Gym, která vyrábíme u nás na truhlárně jsou z impregnovaného smrkového dřeva. Výjimkou nebyla ani výroba zakázky dvou sestav Jungle Peak. Dřevo na výrobu dětských hřišť je tlakové impregnováno impregnačním činidlem, díky čemuž je dlouhodobě chráněno před vlivy počasí, plísněmi a hnilobou a není třeba provádět dodatečnou povrchovou úpravu. Dřevo po tlakové impregnaci má lehce nazelenalou barvu.
Dětská houpačka Peak se skluzavkou, kterou si zákazník objednal, je standardně v naší nabídce a tomu odpovídala i rychlost výroby. Během 14 dnů od objednání jsme zákazníkovi volali na domluvili termín montáže.

Montáž obou houpaček se skluzavkami proběhla v jednom dni. Stojky o rozměrech 7 x 7 cm byly do země ukotveny pomocí zemních kotev, které jsou součástí každé montážní krabice Jungle Gym. Následně byly do horního ráhna našroubována oka pro zavěšení houpaček. Zákazník na jednu sestavu zvolil kombinaci jednoho klasického houpačkového sedátka a jednoho dětského sedátka pro malé dítě. Na druhou sestavu byla zavěšena 2 klasická sedátka. Skluzavka z velmi pevného polyethylenu byla na jedno hřiště zvolena v modré barvě, na druhé hřiště zákazník vybral skluzavku žlutou. Na konec každé skluzavky byla položena jedna dopadová dlaždice ze speciální pryže. 

Co set dětského hřiště Jungle Peak obsahuje?

  • houpací sedátko SWING SEAT s lany a háky
  • skluzavku
  • žebřík s barevnými stupni
  • chránič hlavy na plošině u skluzavky
  • žlutá madla

Výroba dětských houpaček a následná montáž na pozemku proběhly velice rychle a výsledek našeho snažení určitě děti ocenily.

Dopadová dlaždice na konci skluzavky je vyrobena ze speciální pryže.
Kotvení houpačkové sestavy je pomocí zemních kotev, které jsou součástí každé dodávky.
Jedna houpačka je klasické sedátko, druhá je bezpečnostní pro malé děti
Houpačkový set je certifikován na hmotnost 50 kg u jedné osoby.
Jungle Peak je sestava na dětské hřiště - kombinace skluzavka a dvě houpačky.
Všechny skluzavky k herním sestavám jsou vyrobeny z pevného polyethylenu.
Nástupní žebřík ke skluzavce má barevná, plastová stupátka.