Výroba kancelářského nábytku pro dva mistry

Výroba kancelářského nábytku pro dva mistry

Střední odborné učiliště naši firmu požádalo o vyrobení a nainstalování nábytku pro dva mistry odborného výcviku do kanceláře.  Kanceláří měli namysli prosklenou buňku umístěnou uprostřed veliké haly.  

Řešení zakázky výroby kancelářského nábytku

Naším technikem byla nejprve vytvořena počítačová vizualizace kanceláře, ze které byly po schválení vytvořeny podklady pro truhláře na výrobu jednotlivých částí nábytku.

  • horní uzavřené skříňky
  • dolní uzavřené skříňky
  • dva kancelářské stoly s výsuvnou deskou pro počítačovou klávesnici
  • zásuvkové boxy na kolečkách s uzamykáním

Výroba nábytku a jeho následná montáž v kanceláři

Nábytek byl vyroben z laminovaných desek v zeleno-šedé barvě, aby vše barevně ladilo s venkovním vzhledem prosklené buňky. Pohledové hrany dvířek a stolu byly ohraněny hranou ABS o síle 2 mm. Požadavek na skříňky byl takový, že musí umožnit uložení šanonů. Byla tedy zvolena hloubka skříněk 36 cm. Stůl pro počítač byl vybaven vysouvací deskou pro klávesnici. Ke každému stolu byl vyroben jeden zásuvkový box na kolečkách. Zásuvky v něm jsou uzamykatelné. V pracovní desce byly v navržených rozměrech umístěny průchodky pro kabely k počítačům.

V domluveném termínu na místo vyrazili naši montéři. Skříňky měli již z výroby smontované, aby montáž na místě proběhla v co nejkratším čase a nerušila učně při studiu. Závěsné skříňky byly pevně přivrtány do stěny kanceláře. Následovalo umístění stolů a skříněk v dolní části. Montáž zabrala pouze pár hodin a kancelář byla převzata s naprostou spokojeností.

13324-vybayveni-ucebny-1
vybayveni-ucebny-2
vybayveni-ucebny-3
vybayveni-ucebny-4
vybayveni-ucebny-5
vybayveni-ucebny-6
vybayveni-ucebny-7
vybayveni-ucebny-9
vybayveni-ucebny-11
vybayveni-ucebny-13
vybayveni-ucebny